ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fabryka Zdrowia Łobez

Fabryka Zdrowia Łobez

0.00
Fabryka Zdrowia Łobez
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club Fabryka Zdrowia jest pierwszym klubem na terenie Łobza, w którym każda a Pań może kompleksowo zadbać o swoje ciało jak i o duszę. Klub oferuje bardzo dobrze wyposażoną siłownię, saunę, gabinet masaży, solarium, fit bar oraz bogatą ofertę zajęć grupowych. Do dyspozycji klientów są dwie klimatyzowane sale, do zajęć grupowych i indywidualnych. Klub posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy są pasjonatami swojej pracy oraz są bardzo przyjaźni co sprawia, że w Klubie czuje się życzliwą i miłą atmosferę.

Fabryka Zdrowia jest to klub gdzie kobiety mogą bez stresu i nie potrzebnych gapiów pracować nad formą fizyczną i umysłową, niezależnie od kondycji i wieku. Trenerzy mogą opracować dla każdej z Pań indywidualny program dbając przy tym o bezpieczeństwo i motywują do pracy. W klubie panuje miła atmosfera.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu klienci mogą skorzystać z kąpieli w saunie. Oprócz sauny tradycyjnej mamy tu do dyspozycji saunę INFRARED, która różni się tym od tradycyjnej, zastosowanym źródłem ciepła-zamiast pieca elektrycznego są tu promienniki podczerwieni. Sauna ma działanie upiększające.

Siłownia posiada profesjonalny sprzęt do ćwiczeń pozwalający powrócić do sprawności i kondycji fizycznej. Można tu popracować nad siłą i wytrzymałością organizmu jak również wzmocnić swój układ sercowo-naczyniowy. Do dyspozycji klientów dostępna jest również strefa wolnych ciężarów oraz strefa cardio.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fabryka Zdrowia Łobez

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kraszewskiego 30/2
Łobez

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 21:00

Wtorek: 09:00 - 21:00

Środa: 09:00 - 21:00

Czwartek: 09:00 - 21:00

Piątek: 09:00 - 21:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz