ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Magic Gym Fitness & Wellness

Magic Gym Fitness & Wellness

2.40
Magic Gym Fitness & Wellness
2.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Kompleks Magic Gym Fitness & Wellness, to miejsce stworzone z myślą o tym aby poprawić komfort naszego życia, które jest zabiegane, pełne trosk i codziennych obowiązków. Klub daje nam możliwość poprawy kondycji, pielęgnacji zdrowia i urody, a także relaksu. Do dyspozycji klientów dostępna jest tu nowocześnie wykończona, klimatyzowana sala siłowni, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, sześć sal fitness, w tym dwie sale ze specjalnym parkietem amortyzującym ruch oraz nowoczesne SPA z saunami. Klub dysponuje także kącikiem dla dzieci z opiekunką.

Z szerokiej oferty zajęć grupowych fitness, każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Odbywają się tu zajęcia wzmacniające, choreograficzne, mentalne, zajęcia na rowerkach stacjonarnych, zajęcia dla dzieci aktywna mama oraz wiele innych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy dbają o to aby każdy osiągnął zamierzony cel.

Po treningu na siłowni, możemy odpocząć i zregenerować siły korzystając ze strefy SPA, a w niej z sauny suchej, parowej i infrared. Pobyt w saunie to sposób na przyspieszenie przemiany materii i pozbycie się nadmiernych warstw tkanki tłuszczowej, dokrwienie mięśni i całego organizmu, wydalenie z potem substancji szkodliwych z organizmu oraz relaks.

Do dyspozycji klientów, w klubie znajduje się przestronna, nowoczesna sala do ćwiczeń siłowych, wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Charakteryzuje go unikalna stylistyka, nowoczesne rozwiązanie konstrukcyjne oraz ergonomika stosowania. . Dzięki temu trening staje się łatwiejszy, a ćwiczenia bardziej skuteczne.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 200 zł
Siłownia-karnet Open poranny godziny otwarcia1 miesiąc 139 zł
Siłownia-karnet Open student godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia-karnet Open senior godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia godziny otwarcia1 wejście 50 zł
Fitness-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 150 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Magic Gym Fitness & Wellness

Adres i dane kontatkowe

Adres: 1000-lecia P. P. 8b
15-111 Białystok

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Nie dość że ceny jak z Warszawy to jeszcze nie można zrobić analizy składu ciała, która jest płatna i na którą trzeba się umawiać 🤣🤣🤣, gdyż menadżer tak ustalił pracę trenerów, którzy robią badanie, iż nie ma komu je przeprowadzić. Po zgłoszeniu problemu żadnego wyjścia do klienta i propozycji rozwiązania problemu. Jak za PRL łaska pańska że pleps daje zarabiać i może ćwiczyć. Ręce opadają. Zero profesjonalizmu i standardów działania. Żenująca amatorszczyzna w prowadzeniu. Nie polecam

  Twój profil
  Utworzono

  Niestety złą opinię mogę przedstawić.
  Teraz…. cóż…brudno w szatniach i pod prysznicami (zarówno w części damskiej jak i męskiej). Czystość w saunach też zaczyna zostawiać wiele do życzenia.
  A taki inny przykład: na na korytarzu (między recepcją a bramką przy wyjściu/wejściu) leży duży papier na podłodze – a pani sprzątająca przechodzi i udaje że nie widzi.

Dodaj komentarz