ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Maniac Gym

Maniac Gym

2.00
Maniac Gym
2.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Maniac Gym to duży, profesjonalnie wyposażony kompleks, który służy nam abyśmy mogli profesjonalnie zadbać o swój wygląd, dobre samopoczucie oraz kondycję fizyczną. W ofercie klubu znajdziemy siłownię, która podzielona jest na cztery strefy, nowoczesna strefę cardio, szeroki wybór zajęć grupowych fitness, zajęcia na rowerkach stacjonarnych, boisko do squasha oraz basen. W komfortowej sali z dodatkową klimatyzacją i specjalistycznym podłożem amortyzującym odbywają się zajęcia grupowe. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy fitness. Jest idealne miejsce, gdzie możemy aktywnie spędzić swój wolny czas.

Zajęcia grupowe fitness, odbywają się na komfortowej, klimatyzowanej sali, ze specjalnym podłożem amortyzującym. Odbywają się tu takie zajęcia jak, turbo spalanie, trening obwodowy, trening funkcjonalny, płaski brzuch i wiele innych. Na zajęciach możemy kształtować sylwetkę, zredukować tkankę tłuszczową oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu możemy odpocząć i zregenerować siły korzystając z sauny. Mamy tu do wyboru saunę suchą, saunę na podczerwień oraz saunę parową. Warunki jakie panują w saunie doskonale wpływają na wygląd naszego ciała i skóry, oczyszczają organizm z toksyn i szkodliwych substancji oraz poprawiają przemianę materii.

Na czterech profesjonalnie wyposażonych salach, znajdziemy nowoczesną siłownię, na której możemy wspaniale kształtować sylwetkę, wzmocnić siłę, rozbudować masę mięśniową oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną. Na treningach obecni są zawodowi trenerzy personalni, którzy dbają o to aby ćwiczenia wykonywane były poprawnie oraz dbają o bezpieczeństwo.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Maniac Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Warszawska 79A
15-201 Białystok

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: 09:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz