ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Klub Salsa

Fitness Klub Salsa

3.14
Fitness Klub Salsa
3.14 7
Ilość ocen: 7 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub Salsa posiada nowoczesną, klimatyzowaną siłownię, która wyposażona jest w najnowocześniejszy i odpowiednio dobrany sprzęt siłowy oraz maszyny cardio. W klubie pracują doskonale wykwalifikowani trenerzy i instruktorzy fitness, którzy pomagają w czasie treningów. Odbywają się tu również zajęcia grupowe fitness, które prowadzone są na dwóch przestronnych, klimatyzowanych salach. Szeroki wybór zajęć pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie, dostosowanego do indywidualnych potrzeb i możliwości.

Zajęcia grupowe fitness prowadzone są na dwóch klimatyzowanych salach. Prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów fitness, przy rytmicznej muzyce i dyskotekowych światłach. Duża różnorodność zajęć, pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Możemy tu zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu możemy odprężyć się i odpocząć korzystając z sauny infrared i sauny fińskiej. Pobyt w saunie ma bardzo korzystny wpływ na nasz organizm, między innymi oczyszcza organizm z wszelkich nagromadzonych toksyn i szkodliwych substancji, poprawia wygląd skóry, zwiększa przepływ krwi oraz eliminuje negatywne skutki stresu.

Klub posiada nowoczesną, klimatyzowaną siłownię, która podzielona jest na strefę siłową i cardio. Najwyższej jakości sprzęt pozwala na przeprowadzenie profesjonalnego treningu siłowego i wytrzymałościowego. Na treningach obecni są cały czas doskonale wykwalifikowani trenerzy, którzy służą swoją fachową poradą i dbają o bezpieczeństwo w czasie ćwiczeń.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Klub Salsa

Adres i dane kontatkowe

Adres: 1 maja 31
41-300 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz