ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Sparta – Dąbrowa Górnicza

Sparta – Dąbrowa Górnicza

3.00
Sparta – Dąbrowa Górnicza
3.00 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

"Sparta", to miejsce stworzone dla ludzi lubiących sport, dbających o własne zdrowie i kondycję fizyczną. Klub dzięki swojemu profesjonalnemu wyposażeniu, szerokiej ofercie oraz kadrze doskonale wykształconych trenerów personalnych i instruktorów fitness, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Znajdziemy tu nowoczesną siłownię ze sprzętem najwyższej jakości, dokładnie dobranym najlepszych światowych firm, szeroki wybór zajęć grupowych fitness, treningi personalne oraz saunę. W klubie panuje miła, rodzinna atmosfera.

Zajęcia crossfit prowadzą doskonale wykształceni trenerzy personalni. Udział w zajęciach kierowany jest do wszystkich osób, którym nie straszny jest wyczerpujący i ciężki trening pozwalający na odbudowanie kondycji i sprawności fizycznej oraz wzrost siły i masy mięśniowej. Polecany jest on zarówno dla kobiet jak też mężczyzn. Treningi cieszą się dużym zainteresowaniem.

Klub to świetne miejsce, zarówno dla osób chcących popracować nad swoją sylwetką. Duży wybór zajęć fitness pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy fitness. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia na rowerkach stacjonarnych, a regularny udział w zajęciach pozwala w szybki sposób osiągnąć zamierzone efekty.

Klub posiada nie tylko nowoczesną siłownię i fitness ale również doskonale przygotowaną strefę relaksu a w niej saunę. Jest to idealne miejsce gdzie możemy odzyskać siły i zrelaksować się po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni lub zajęciach fitness. Pobyt w saunie korzystnie wpływa na wygląd naszej skóry i ciała, oczyszcza organizm z nagromadzonych toksyn oraz odpręża.

Siłownia w klubie posiada profesjonalne wyposażenie w sprzęt o najwyższej jakości. Podzielona jest na strefę cardio, maszyn siłowych oraz wolne ciężary. Mogą tu ćwiczyć osoby początkujące jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki. Wszystkie treningi odbywają się pod okiem świetnie wyszkolonych trenerów. Pomagają oni również opracować indywidualne plany ćwiczeń, dostosowane do potrzeb i możliwości klubowiczów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Fitness godziny otwarcia1 miesiąc 139 zł
Crossfit godziny otwarcia1 wejście 30 zł
Crossfit godziny otwarcia1 miesiąc 199 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 trening 119 zł
Joga godziny otwarcia1 wejście 25 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Sparta – Dąbrowa Górnicza

Adres i dane kontatkowe

Adres: 11 Listopada
41-300 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:00

Wtorek: 06:00 - 22:00

Środa: 06:00 - 22:00

Czwartek: 06:00 - 22:00

Piątek: 06:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 08:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz