ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Olimpus Fitness Club

Olimpus Fitness Club

0.00
Olimpus Fitness Club
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Olimpus Fitness Club to miejsce dla każdego, kto chce aktywnie spędzić czas. Każdy może znaleźć tutaj coś dla siebie. Jest to miejsce dla super sprawnych i zupełnie początkujących. Stawiamy na relacje, gdyż one tworzą niepowtarzalną atmosferę w której każdy czuje się jak „u siebie”. Wierzymy że zajęcia nie ograniczają się tylko do wykonywanych ćwiczeń fizycznych – to także czas spędzony z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Do dyspozycji klubowiczów oddajemy salę siłową wyposażoną w nowoczesny sprzęt firmy Olymp, salę ze sprzętem aerobowym (cardio) cenionej firmy LifeFitness, salę do zajęć grupowych (fitness) wyposażoną w sprzęt do zajęć fitness, do treningu funkcjonalnego, taśm TRX oraz sportów walki. Oferujemy bufet z suplementami wspomagającymi spalanie tkanki tłuszczowej oraz odżywki dla ćwiczących. Do dyspozycji klubowiczów poddajemy również solarium.

Fitness to nie tylko dbałość o zdrowie ale przede wszystkim aktywne wykorzystanie wolnego czasu, dążenie do poprawy własnego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Systematyczny wysiłek fizyczny ma na celu korzystnie wpłynąć nie tylko na sylwetkę, ale i na dobre samopoczucie. Zaczynając przygodę z fitnessem trzeba sobie zadać pytanie: jaki cel poprzez ćwiczenia chcemy osiągnąć: czy chcemy uzyskać piękną sylwetkę, relaks,czy wzmocnić mięśnie. Należy pamiętać, że ćwicząc regularnie powtarza się określone czynności, które wchodzą w nawyk. Jeżeli się ćwiczy, powtarzając te same treningi – ciało przyzwyczaja się do danego ćwiczenia i później nie daje to żadnego efektu. Dlatego ćwiczenia powinny się regularnie zmieniać

Siłownia to świetna forma spędzenia aktywnie wolnego czasu, uzyskania wspaniałej sylwetki i poprawienia samopoczucia. To nie tylko sposób na wyrzeźbienie pięknej sylwetki, na siłowni można także skutecznie schudnąć. Trening na siłowni jest dla wszystkich. Należy pamiętać że dobór odpowiednich ćwiczeń zależy od wielu czynników jak wiek, waga ciała, ogólny stan zdrowia. Systematyczny wysiłek opłaci się gdyż wpłynie korzystnie nie tylko na sylwetkę ale i na zdrowie. Siłownia wyposażona jest w dobrze dobrany sprzęt firmy Olymp, posiada różnoraką ilość obciążeń oraz duży zestaw hantli do ćwiczeń. Posiada osobną salę wyposażoną w sprzęt aerobowy firmy LifeFitness.

Solarium można nazwać słońcem na żądanie. Aby opalanie było w pełni bezpieczne, należy jego czas i rodzaj dopasować do typu skóry i stopnia jej przygotowania do opalania. Zwykle czas opalania na solarium wynosi od kilku do kilkunastu minut. Opalenizna przy korzystaniu z solarium pojawia się dopiero po kilku wizytach. W umiarze solarium może okazać się nie tylko dobrym lekarstwem, ale i zbawienną i przyjemną kiedy to w naszej szerokości geograficznej kontakt z naturalnym słońcem jest utrudniony.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Kettle Orbitrek Rowery treningowe

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Olimpus Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Kasprzaka 44a
41-303 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 21:30

Wtorek: 07:00 - 21:30

Środa: 07:00 - 21:30

Czwartek: 07:00 - 21:30

Piątek: 07:00 - 21:30

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz