ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Olimpus Fitness Club

Olimpus Fitness Club

4.33
Olimpus Fitness Club
4.33 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Olimpus Fitness Club jest miejscem dla wszystkich tych osób, które lubią aktywnie spędzać swój wolny czas, nie zależnie od wieku, sprawności fizycznej czy płci. W klubie znajdziemy nowoczesną siłownię, wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, dużą, przestronną salę do zajęć grupowych fitness oraz bufet z suplementami wspomagającymi spalanie tkanki tłuszczowej. Atutem klubu jest doskonale wykwalifikowana kadra trenerów i instruktorów fitness, która służy swoją fachową poradą oraz dba o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń.

Klub oferuje szeroką paletę zajęć grupowych fitness, tak że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Udział w zajęciach fitness to nie tylko dbanie o własne zdrowie i piękny wygląd ale również poprawa samopoczucie fizycznego i psychicznego. Zajęcia prowadzą doświadczeni i zaangażowani instruktorzy fitness, którzy służą swoją pomocą.

Siłownia jest wyposażona w dobrze dobrany, najwyżej jakości sprzęt najlepszych światowych firm. Treningi na siłowni kierowane są do wszystkich osób, nie zależnie od stopnia sprawności, wieku czy płci. Odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń pozwala nie tylko skutecznie pozbyć się nadmiaru zbędnych kilogramów ale również pozwala wspaniale wyrzeźbić sylwetkę.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Olimpus Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kasprzaka 44a
41-303 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 21:30

Wtorek: 07:00 - 21:30

Środa: 07:00 - 21:30

Czwartek: 07:00 - 21:30

Piątek: 07:00 - 21:30

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz