ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Formy

Centrum Formy

5.00
Centrum Formy
5.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

W Centrum Formy każdy znajdzie coś dla siebie: studio do zajęć grupowych na rowerach, salę fitness, trzy korty do squash, 2 korty do tenisa, bawilandię oraz gabinety odnowy biologicznej. Powierzchnia klubu zajmuje ponad 4000 m2 i dzieli się na przestronną siłownię wyposażoną między innymi w sprzęt marki Life Fitness i Hammer Strength. Dysponujemy trzema nowoczesnymi kortami tenisowymi. Jeśli cenisz sobie regularność treningu u Nas masz ją zapewnioną. Klub wyposażony jest w trzy profesjonalne korty SQUASHBALL z amortyzowaną podłogą i wyciszającymi akustykę panelami. Wyposażone są w system ścian przesuwnych umożliwiający rozgrywki w debla oraz elektroniczny system punktacji zwiększający komfort gry. Dodatkowo wszystkie nasze korty są klimatyzowane, co zdecydowanie poprawia komfort rozgrywek.

Fitness jako forma aktywności fizycznej niezależnie od wieku czy sprawności jest dostępny dla wszystkich. Różnorodność zajęć ruchowych umożliwia dostosowanie ćwiczeń do oczekiwań, gustu uczestników i ich możliwości. Biorąc pod uwagę styl życia, fitness jest rozumiany jako stan, w którym poszukujemy dobrego samopoczucia nie skupiając się tylko na dbaniu o swoje ciało. To również troska o takie aspekty życia jak odpowiednie i zdrowe odżywianie, aktywny wypoczynek, systematyczność w wyznaczonych sobie celach, odporność na stres.

Siłownia przekraczająca 500 m2 , wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt firmy Life Fitness i Hammer Strenght. Siłownia podzielona jest na strefy: cardio, fit, trening funkcjonalny Synergy 360– T, trening obwodowy Circuit Series, strefę wolnych ciężarów Hammer Strength oraz ring bokserski. Tak zorganizowana przestrzeń stwarza korzystne warunki trenującym, niezależnie od poziomu wytrenowania.

Centrum Formy to nie tylko miejsce aktywnego spędzanie czasu na siłowni, zajęciach fitness, kortach do tenisa i squasha, to także miejsce odpoczynku i relaksu oraz doskonały sposób na odprężenie dla zmęczonego ciała po intensywnym wysiłku. Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce gdzie można wyzbyć się stresu, odprężyć i choć na chwilę zapomnieć o zgiełku codzienności. Każda wizyta będzie wyjątkowa i niezapomniana dzięki proponowanym przez nas masażom, zabiegom na ciało a także wykwalifikowanym dłoniom naszych masażystów.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Kettle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Formy

Adres i dane kontatkowe

Adres: Aleja Róż
41-300 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz