ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Centrum Formy – Dąbrowa Górnicza

Centrum Formy – Dąbrowa Górnicza

0.00
Centrum Formy – Dąbrowa Górnicza
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Centrum Formy to nowoczesny klub, który mieści się w samym centrum Dąbrowy Górniczej. Powierzchnia klubu to ponad 4000 m2, na której znajdziemy przestronną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłownię, studio do zajęć grupowych na rowerach, salę fitness, trzy korty do squash, 2 korty do tenisa, bawialnię oraz gabinety odnowy biologicznej. Zajęcia fitness odbywają się na dwóch przestronnych, komfortowo wyposażonych salach. Doskonale przygotowani i doświadczeni instruktorzy fitness i trenerzy gwarantują najwyższą jakość zajęć oraz wyjątkową atmosferę.

Zajęcia grupowe fitness odbywają się na dwóch przestronnych, klimatyzowanych salach fitness, które zapewniają doskonałe warunki do ćwiczeń. Prowadzone są tu liczne zajęcia poprawiające sprawność i kondycję fizyczną oraz pomagają na utratę zbędnych kilogramów. Doskonale wykształceni i doświadczeni instruktorzy fitness gwarantują najwyższą jakość zajęć i dobrą atmosferę.

Siłownia w klubie zajmuje powierzchnię ok. 500m2 i wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt siłowy takich firm jak: Life Fitness i Hammer Strenght. Podzielona jest na strefę cardio, strefę fit, strefę treningu funkcjonalnego, strefę wolnych ciężarów oraz ring bokserski. Jest to miejsce dla wszystkich, nie zależnie od stopnia zaawansowania, wieku czy płci.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Fitness godziny otwarcia1 miesiąc 80 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open dla studentów, uczniów. godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Centrum Formy – Dąbrowa Górnicza

Adres i dane kontatkowe

Adres: Aleja Róż 5
41-300 Dąbrowa Górnicza

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz