ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Patrycja Ludwicka

Patrycja Ludwicka

0.00
Patrycja Ludwicka
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Patrycja Ludwicka to trener personalny, dla której sport i zdrowy styl życia są towarzyszami od dłuższego czasu. Najpierw była przygoda z piłką, potem na jej miejscu znalazła się pasja do tańca. Dzięki systematycznym i ciężkim treningom, udało się jej osiągnąć wymarzone rezultaty. W 17 lat powiązała swoje życie z fitnessem jako instruktor, następnie zdobyła status trenera personalnego. Na tym nie zaprzestaje: bierze udział w licznych konferencjach, szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach. Jej pasją są codzienne aktywności oraz zdrowe odżywianie (na pewno podzieli się z tobą pysznymi przepisami na zdrowe dania).

Jeżeli chcesz ćwiczyć z sztangą (body pump), odpocząć po pracy w biurze (stretching) lub wzmocnić mięśnie (trening funkcjonalny), zapisz się na swoje pierwsze zajęcie już dzisiaj. Z Patrycją możesz ćwiczyć na trampolinach, gdzie dacie wspólny wycisk i zrobicie wiele skoków. Jest ona Master Trenerem JUMPit, więc nauczy Ciebie poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń, a zajęcia z nią będą urozmaicone i niezwykle ciekawe.

Specjalizacje

Fitness Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz