ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Bella Line Wellness Centrum

Bella Line Wellness Centrum

0.00
Bella Line Wellness Centrum
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Bella Line Wellness Centrum to wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o ludziach lubiących aktywny wypoczynek, marzą o pięknej wysportowanej sylwetce i chcą spędzić swój wolny czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze. W ofercie centrum znajdziemy, szeroki wachlarz zajęć grupowych fitness, profesjonalnie wyposażoną siłownię w nowoczesny sprzęt siłowy i urządzenia wytrzymałościowe, strefę mini spa z sauną suchą i parową oraz gabinetem masażu oraz strefą malucha. Można tu również odbyć trening personalny, który jest najszybszym sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów oraz wymodelowanie sylwetki.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani i pełni pasji instruktorzy. Pomagają oni opracować indywidualne plany treningowe, dostosowane do potrzeb i możliwości poszczególnych osób. Można tu poprawić sprawność fizyczną oraz wspaniale wymodelować sylwetkę.

Po ciężkich i wyczerpujących treningach należy dać odpocząć ciału i duszy. Idealnym miejscem do tego jest sauna. Możemy tu skorzystać z sauny suchej lub parowej. Pobyt w saunie poprawia samopoczucie, odpręża oraz wyraźnie poprawia wygląd skóry i całego ciała.

Siłownia posiada najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy. Odbywają się tu pod okiem zawodowych trenerów treningi wytrzymałościowe, wydolnościowe oraz poprawiające ogólną sprawność i kondycję fizyczną. Każdy klient otoczony jest indywidualną opieką instruktorską.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Cennik dostępny na recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Bella Line Wellness Centrum

Adres i dane kontatkowe

Adres: Orląt Lwowskich 9-11
87-100 Toruń

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 22:00

Wtorek: 09:00 - 22:00

Środa: 09:00 - 22:00

Czwartek: 09:00 - 22:00

Piątek: 09:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz