ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fabryka Formy

Fabryka Formy

3.60
Fabryka Formy
3.60 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fabryka Formy, to nowoczesny, przestronny fitness klub. Podzielony jest on na strefę cardio, strefę funkcjonalną , strefę wolnych ciężarów oraz posiada szeroką gamę zajęć grupowych fitness. Do dyspozycji klientów w klubie obecny jest trener personalny, dietetyk, masażysta oraz strefa fit bar. Ponadto można tu otrzymać analizę składu ciała,odbywają się konsultacje z trenerem personalnym i dietetykiem oraz można skorzystać z sauny. Każdy może tu bez względu na wiek, płeć czy stopień sprawności popracować nad swoją kondycją fizyczną, zgubić zbędne kilogramy oraz spędzić czas w miłej i koleżeńskiej atmosferze.

Z szerokiej oferty zajęć fitness, każdy może wybrać coś dla siebie. Prowadzone są tu takie zajęcia jak trening na rowerkach stacjonarnych, płaski brzuch, pilates, trening funkcyjny, metaboliczny, joga, zumba i wiele innych. Ćwiczenia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy, którzy motywują do pracy oraz pomagają opracować indywidualne plany treningowe, dostosowane do potrzeb i możliwości poszczególnych klientów.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu, każdy powinien odprężyć się w saunie. Pobyt w saunie to idealny sposób na zregenerowanie sił, ponadto sauna oczyszcza organizm z toksyn, rewelacyjnie poprawia wygląd skóry i całego ciała oraz poprawia przemianę materii, co sprzyja odchudzaniu oraz sprzyja poprawie wydolności serca i wspiera układ krążenia.

Siłownia w klubie posiada najwyższej jakości sprzęt siłowy i wytrzymałościowy, który umożliwia odbycie profesjonalnego treningu. Treningi prowadzą zawodowi trenerzy, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas ćwiczeń oraz pomagają opracować programy, umożliwiające klientom osiągnąć wymarzone efekty w jak najkrótszym czasie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 40 zł
Siłownia+Fitness-karnet Student godziny otwarcia1 miesiąc 125 zł
Siłownia+Fitness-karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 135 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fabryka Formy

Adres i dane kontatkowe

Adres: Żółkiewskiego 15
87-100 Toruń

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?