ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

trener_sadysta

trener_sadysta

4.00
trener_sadysta
4.00 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Nazywam się Krystian, jestemtrenerem personalnym, instruktorem kulturystyki, dietetykiem orazcertyfikowanym instruktorem indor cycling jak i wielu innych dyscyplin,świadczę swoje usługi na terenie Poznania i okolic.Jestem zagorzałym pasjonatem sportu, aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Posiadam 17 letnie doświadczenie praktyczne w treningu siłowym, Jeżeli podjąłeś decyzję o zmianie swojego życia i sylwetki by czerpać radość pełną piersią lecz nie wiesz za co się zabrać i jak zacząć dobrze trafiłeś! Do każdego klienta podchodzę indywidualnie bo przede wszystkim robię to z pasji,odezwij się a gwarantuję że nasza współpraca zaowocuje pożądanymi efektami.

Specjalizacje

Analiza składu ciała Biegi Crossfit Fitness Kettelbells Kolarstwo Kulturystyka Odnowa biologiczna Pilates Porady dietetyczne i suplementacja Streetworkout Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami TRX

Doświadczenie:

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
trening personalny?1 szt.100 złSkontaktuj się
pakiet 5 treningów 1 szt.400 złSkontaktuj się
indywidualny plan żywieniowy1 szt.80 złSkontaktuj się
indywidualny plan treningowy 1 szt.30 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz