ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Trener Jan

Trener Jan

4.17
Trener Jan
4.17 6
Ilość ocen: 6 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Cześć!

Wielu ludzi uważa, że warto zainwestować w trenera i szybciej osiągnąć wymarzoną sylwetkę, a ja chętnie w tym pomogę! 🙂

Chcesz czuć się lepiej w swoim ciele i wyglądać atrakcyjniej? 

Umów się ze mną na trening:

jan.trenerpersonalny@gmail.com

www.instagram.com/janek.g

Specjalizacje

Fitness Kulturystyka Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening na świeżym powietrzu Trening przygotowania motorycznego Trening w domu

Treningi Fitnessowe mają na celu zapoczątkowanie zdrowego stylu życia.rnPodczas tych treningów ulepszymy Twoja kondycję, wytrzymałość, ale także wysmuklimy Twoją sylwetkę!

Priorytetem treningów kulturystycznych jest sylwetka.rnZ mężczyzn celem jest uatrakcyjnienie całej sylwetki, rozbudowa mięśni oraz redukcja tkanki tłuszczowej.rnJeżeli jesteś kobietą, również będziemy pracować nad całym ciałem, jednak kobiety głównie kładą nacisk na pośladku uda oraz brzuch :)

Trening dla najmłodszych - zadaniem tego treningu jest przede wszystkim dobra zabawa oraz pokazanie najmłodszym, że warto uprawiać sporty.rn

Podczas Treningów z osobami starszymi moim głównym założeniem jest pomoc w podniesieniu standardu życia, aby codzienne czynności nie sprawiały trudności w funkcjonowaniu.

Kiedy pogoda sprzyja treningi w plenerze są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem.rnNadają się one idealnie dla osób zupełnie początkujących jak i bardziej zaawansowanych.rnPoziom treningu dostosowywany jest zawsze indywidualnie.

Trening funkcjonalny - Functional Movement System (FMS).rnPodczas tego rodzaju aktywności będziemy pracować nad zwiększeniem siły mięśni, tak aby codzienne czynności nie sprawiały Ci trudności.rnTrening przeznaczony jest raczej dla osób początkujących i starszych, jednak nadaje się również dla bardziej zaawansowanych osób.

Trening w domu ma wiele zalet.rnMoim zdaniem ogromnym plusem jest prywatność i wygoda.rnW mieszkaniu można wykonać wiele rodzajów treningu, zarówno takie, dzięki którym schudniesz i wysmuklisz swoje ciało, jak i te dzięki którym zwiększysz swoją siłe i rozbudujesz mięśnie.rn

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Pierwsze 2 treningi za 100 zł !60 Skontaktuj się
Trening indywidualny 60 75 złSkontaktuj się
Trening w parze 60 Skontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz