ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

SPORTWERK

SPORTWERK

0.00
SPORTWERK
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

SPORTWERK to obiekt w którym organizowane są zabawy, imprezy i wydarzenia sportowo-rekreacyjne. Z klubu mogą korzystać wszyscy bez wyjątku, ponieważ oferta zajęć została przygotowana tak aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających klientów. Cały obiekt to jedna wielka hala, która podzielona została na poszczególne sale ćwiczeń lub gier. Do dyspozycji mamy korty do tenisa, squasha czy badmintona, salę fitness oraz z maszynami do ćwiczeń. Dla miłośników gorących kąpieli udostępniliśmy saunę turecką i fińską.

Ponad 30 godzin zajęć tygodniowo z fitness to wiele możliwości dla osób chcących skorzystać z ćwiczeń mniej i bardziej zaawansowanych. Zajęcia odbywają się na największej sali aerobowej we Wrocławiu, która została wyposażona w odpowiedni sprzęt oraz klimatyzację. Ćwiczenia prowadzone są przez instruktorów, którzy cały czas podnoszą kwalifikację aby zajęcia były jeszcze bardziej profesjonalne.

Do dyspozycji gości oddaliśmy takie sauny jak fińską, turecką oraz kompleks odnowy biologicznej. Sauna jest wskazana dla osób po ciężkim wysiłku fizycznym, w celu zregenerowania sił oraz poprawy samopoczucia. Dodatkowo korzystanie z sauny wpływa poprawnie na organizm, uodparniając przed wirusami dróg oddechowych.

Wielkie pomieszczenie niemal 500m2, zostało zagospodarowane tak aby znajdujący się sprzęt był ustawiony w komfortowej i wygodnej od siebie odległości. Nowoczesny sprzęt jest podstawą, aby prawidłowo rozbudować i wzmocnić swoje ciało. Odpowiednio wyszkoleni trenerzy dbają o bezpieczeństwo ćwiczących podczas całego pobytu.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 15 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia10 x wejście 95 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia20 x wejście 125 zł
Fitness godziny otwarciajednorazowo 10 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia10 x wejście 75 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia20 x wejście 115 zł
Sauna godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Sauna - karnet godziny otwarcia10 x wejście 135 zł
Sauna - karnet godziny otwarcia20 x wejście 200 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa SPORTWERK

Adres i dane kontatkowe

Adres: Kozanowska 69
54-152 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 00:00

Wtorek: 08:00 - 00:00

Środa: 08:00 - 00:00

Czwartek: 08:00 - 00:00

Piątek: 08:00 - 00:00

Sobota: 08:00 - 22:00

Niedziela: 08:00 - 22:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz