ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

McFIT Wrocław Legnicka

McFIT Wrocław Legnicka

2.85
McFIT Wrocław Legnicka
2.85 34
Ilość ocen: 34 (pokaż recenzje)

O siłowni

McFIT Wrocław to jeden z setek punktów w całej Europie siłowni z mocnymi zasadami. Główny twórca sieci miał wizję aby połączyć i przyciągnąć do siebie ludzi, którzy mają wspólną pasję oraz cele. Chciał bowiem stworzyć firmę, która będzie tak samo wyglądała i posiadała ten sam poziom usług w każdym większym mieście na ziemi. Na tą chwilę liczba punktów to 240, dzięki czemu ogólna liczba klientów którzy korzystają z naszych usług sięgnęła 1400000! Wysoki standard jaki oferujemy sprzyja codziennym treningom, przez co każdy kto chociaż raz nas odwiedził wraca do nas z wielką przyjemnością.

Należy pamiętać że ćwiczenia ogólnorozwojowe są dobrym pomysłem na początek swojej kariery ze sportem. Ćwiczenia fitness świetnie wprowadzają w dziedzinę wysiłku fizycznego, pozwalają na intensywny trening, który ma za zadanie wzmocnić ciało oraz ducha walki. Każdy kto skorzysta z naszej oferty może liczyć na przyjemne ćwiczenia w klimatyzowanej sali i to wszystko pod okiem wyszkolonego trenera.

Wykorzystując profesjonalny sprzęt marki GYM80 stawiamy na jakość i profesjonalizm wykonywanych ćwiczeń. Trening na siłowni sprawia że zwiększamy swoją siłę, mięśnie oraz poprawiamy rzeźbę ciała. W siłowni znajdują się takie przyrządy jak sztangi, wyciągi, stojaki z suwnicami, a tak że strefa wolnych ciężarów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia12 miesięcy miesiąc 89 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia6 miesięcy miesiąc 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa McFIT Wrocław Legnicka

Adres i dane kontatkowe

Adres: Legnicka 60b
54-204 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 00:00 - 23:59

Wtorek: 00:00 - 23:59

Środa: 00:00 - 23:59

Czwartek: 00:00 - 23:59

Piątek: 00:00 - 23:59

Sobota: 00:00 - 23:59

Niedziela: 00:00 - 23:59

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz