ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Studio Ruchu Klub Tańca

Studio Ruchu Klub Tańca

0.00
Studio Ruchu Klub Tańca
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Pomysł na Klub Tańca narodził się w 2003r. po kilku udanych wydarzeniach tanecznych. Założycielką obiektu jest Pani Malwina Pietrzyk, która po uzyskaniu tytułu magistra wychowania fizycznego – instruktor tańca sportowego i ludowego, postanowiła otworzyć obiekt, w którym będzie można zadbać o kondycję ciała i zdrowia na wiele sposobów. Przez kilka lat zmieniała się nasza lokalizacja, jednak od 2009 roku jesteśmy do dyspozycji naszych klientów przy ul. Strzegomskiej. Wyspecjalizowaliśmy się w dziedzinie tańca i świadczymy te usługi na najwyższym poziomie, jednak nie zapominamy o innych metodach aktywności dlatego też udostępniamy sale siłowe i fitness.

Fitness do niedawna był tylko jedną z dziedzin oferowaną w siłowaniach, w tym momencie stał się częścią życia. Zahacza o najważniejsze aspekty naszego życia, wpływa na to co jemy, jak się zachowujemy oraz co robimy. Tak więc fitness w tych czasach to nie tylko ruch, dzięki któremu poprawiliśmy kondycję oraz wygląd ciała, to cześć naszego życia.

Siłownia w naszym obiekcie jest bardzo kameralna, ale przygotowana w profesjonalny sposób. 70 m2 pozwoliło na ustawienie najważniejszych maszyn takich firm jak HES oraz Kettler, oraz innych przyrządów do ćwiczeń typu sprzęt cardio czy wolne ciężary. W ofercie posiadamy indywidualny trening personalny, który odbywa się z odpowiednio wyszkolonym trenerem.

Taniec jest częścią życia każdego z nas, nie jesteśmy w stanie uniknąć tej formy ruchu, dlatego też zamiast przed tym uciekać lepiej skorzystać z profesjonalnej szkoły tańca jaką jest „Studio Ruchu Klub Tańca”. Oferujemy swoim klientom profesjonalne podejście trenerskie, dopasowane godziny zajęć pod daną osobę oraz wiele zabawy i masę dobrego humoru podczas ćwiczeń. Oferta skierowana jest do wszystkich bez wyjątku na talent, wiek czy płeć.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia4 x wejście 55 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia8 x wejście 90 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Fitness godziny otwarciajednorazowo 30 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 70 zł
Fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 110 zł
Taniec Towarzyski godziny otwarciajednorazowo 85 zł
Taniec Latino salo godziny otwarciajednorazowo 70 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Studio Ruchu Klub Tańca

Adres i dane kontatkowe

Adres: Strzegomska 3b /7u
53-611 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00 - 22:00

Wtorek: 15:00 - 22:00

Środa: 15:00 - 22:00

Czwartek: 15:00 - 22:00

Piątek: 15:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz