ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Academy Szybowcowa

Fitness Academy Szybowcowa

2.67
Fitness Academy Szybowcowa
2.67 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Academy jest jednym z najlepszych klubów we Wrocławiu. Jeżeli szukasz miejsca gdzie mógłbyś wzmacniać swoje ciało i ducha, to z pewnością tu. Profesjonalni instruktorzy i trenerzy pomogą wybrać dla Ciebie odpowiednie treningi, a także podpowiedzą jak się odżywać. Sale są przestronne i wyposażone w najlepszej jakości sprzęt. Lokal posiada klimatyzację. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko siłownię i zajęcia fitness, ale także saunę, Indoor Cycling oraz Fitness Bar. Dołącz do najlepszego klubu w mieście i razem z nami zawalcz wymarzoną sylwetkę!

Zajęcia fitness odbywają się w przystosowanych do tego, nowoczesnych salach. Dzięki zróżnicowanych formach w jakich prowadzone są zajęcia, każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zajęcia są prowadzone przez najlepszych, doświadczonych instruktorów.

Sauna sucha jest zabiegiem , podczas którego przebywa się w pomieszczeniu rozgrzanym do temperatury 95°C, o wilgotności 10%. Wysoką temperaturę uzyskuje się dzięki piecowi z rozgrzanymi kamieniami. Sauna sucha wpływa korzystnie na układ krążenia, kondycję i odporność.

Siłownia klubu Fitness Academy jest jedną z najlepiej wyposażonych we Wrocławiu. Obiekt został podzielony na cztery strefy: strefę cardio, strefę treningu funkcjonalnego, strefę ciężarów wolnych, strefę Stretchingu. W każdej z nich znajdziesz nowoczesny, profesjonalny sprzęt.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 135 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet do godz. 16 godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia, fitness, sauna godziny otwarciajednorazowo 39 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Academy Szybowcowa

Adres i dane kontatkowe

Adres: Szybowcowa 31
54-130 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz