ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Academy Marino

Fitness Academy Marino

2.00
Fitness Academy Marino
2.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Academy Wrocław Marino serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą tego nowoczesnego klubu fitness połączonego z siłownią. Chcesz zadbać o siebie i przekonać się, że trening w klubie to wysiłek odpowiedni również dla Ciebie? Koniecznie odwiedź nasz klub i sprawdź jak istotna jest odpowiednia atmosfera, doborowe towarzystwo oraz pomoc trenerów przy rozpoczęciu Twojej pracy nad sobą. W klubie Marino oprócz siłowni i grupowych zajęć fitness znajdziesz także saunę, która pomoże Ci się odprężyć zregenerować.

Grupowe zajęcia fitness to idealny sposób na spędzenie swojego wolnego czasu. Dzięki uczęszczaniu na tego typu treningi w naszym klubie możesz nie tylko zadbać o własne ciało i poprawić formę ale również poznać nowych ludzi i naładować się świetną energią na kolejne dni pełne obowiązków.

Zadbaj o swoje ciało i umysł w klubie Fitness Academy Wrocław Marino! W naszej klubowej saunie wyciszysz natłok myśli oraz odprężysz zmęczone treningiem i codziennym wysiłkiem mięśnie. Regularne uczęszczanie na saunę pozwoli Ci zachować zdrowie i dobrą odporność organizmu.

Zmień swoje ciało i podejście dożycia razem z nami! Zapraszamy Cię do sprawdzenia na własnej skórze naszej klubowej siłowni, która pomoże Ci ukształtować zarówno Twoją sylwetkę jak również charakter. Przełamuj swoje bariery razem z naszym trenerem personalnym i przekonaj się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia- karnet godziny otwarcia1 miesiąc 135 zł
Siłownia- karnet do godz. 16 godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłwonia godziny otwarciajednorazowo 35 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Academy Marino

Adres i dane kontatkowe

Adres: Paprotna 7
51-117 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz