ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness World Wrocław – Psie Pole

Fitness World Wrocław – Psie Pole

0.00
Fitness World Wrocław – Psie Pole
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Fitness World Wrocław Psie Pole serdecznie zaprasza każdego z was na trening! Jesteśmy klubem działającym na wrocławskim rynku od stosunkowo niedługiego czasu. Dlatego też, staramy się jak tylko możemy aby każdemu z naszych gości zapewnić jak najlepsze warunki do treningu oraz maksimum komfortu przy wysiłku. W murach naszego obiektu znajdziesz doskonale wyposażoną siłownię podzieloną na strefę cardio oraz siłową, wielką salę do zajęć grupowych, na której odbywają się różnorakie zajęcia fitness oraz skorzystasz z porad doświadczonych trenerów.

Sprawdź swoją kondycję na treningach fitness prowadzonych w naszym klubie. Programy naszych zajęć idealnie da się dopasować do Twojej obecnej formy lub efektów, które zamierzasz wypracować. Nigdy nie korzystałeś z tego typu zajęć grupowych? Nie jest to dla nas przeszkodą. Nasi życzliwi i pomocni pracownicy dokładnie wprowadzą Cię w określony temat i odpowiedzą na pytania.

Nie od dziś wiadomo, że sport to zdrowie. Zadbaj zatem o siebie i swoje zdrowie razem z Fitness World Wrocław Psie Pole. Nasza doskonale wyposażona siłownia to świetne miejsce abyś zarówno zaczął lub też kontynuował swoją pracę nad ciałem i lepszą formą. Zdaj się na profesjonalistów i pozwól naszym trenerom pomóc Ci przy treningu- gwarantujemy Ci, że ze wskazówkami profesjonalistów Twoja praca szybciej przyniesie efekty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarcia1 dzień 49 zł
Siłownia, fitness - karnet w godz. 21.00 - 06.00 godziny otwarcia1 miesiąc 49 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness World Wrocław – Psie Pole

Adres i dane kontatkowe

Adres: Jana Dlugosza 30
51-420 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 00:00 - 23:59

Wtorek: 00:00 - 23:59

Środa: 00:00 - 23:59

Czwartek: 00:00 - 23:59

Piątek: 00:00 - 23:59

Sobota: 00:00 - 23:59

Niedziela: 00:00 - 23:59

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz