ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Academy Wrocław

Fitness Academy Wrocław

2.40
Fitness Academy Wrocław
2.40 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Academy Stare Miasto to klub z mocnymi zasadami, dla nas liczy się porządny trening i szybkie efekty. Stawiamy na jakość i to jest naszym głównym atutem, dzięki czemu każdy trenujący może w profesjonalny sposób odbyć swój codzienny trening. Do dyspozycji naszych gości udostępniliśmy dwupoziomowy obiekt, którego łączna powierzchnia zajmuje 1200 m. kw. Całość podzielona została na strefy ćwiczeń siłowych, funkcjonalnych, wolnych ciężarów oraz fitness. Z udogodnień udostępniliśmy sauny, które znajdują się szatniach, fitness bar z suplementami, odżywkami i naturalnymi sokami oraz sklep z mini kosmetykami. Zajęcia odbywają się przez 7 dni w tygodniu w godzinach porannych i popołudniowych, dzięki czemu każdy może skorzystać z oferty.

Fitness jest metodą ćwiczeń, która pozwala poprawić sylwetkę czy zrzucić kilogramy, ale tak że dobrze się zabawić. Sala jest przestronna, wyposażona w steppery i piłki, które idealnie nadają się do treningu. Parkiet do ćwiczeń został wykonany z odpowiedniego drewna, które nie naraża stawów na kontuzję, cała sala dodatkowo została wyposażona w klimatyzator, który uprzyjemni trening.

Chcąc uprzyjemnić Państwu wolny czas, zapraszamy do korzystania z saun, które dostępne są przy szatniach męskich i damskich. Są to tradycyjne fińskie sauny, które działają regenerująco na obolałe mięśnia, ale również poprawiają nastrój oraz wygląd cery. Jeżeli potrzebujesz spokoju i marzysz o wyciszeniu lub chwili relaksu, zapraszamy do naszych gorących pokoi!

Asortyment całej siłowni zajmuje największą powierzchnię całego budynku. Nowoczesny sprzęt do ćwiczeń siłowych, tj. atlasy, czy wolne ciężary zostały tak ustawione aby nie kolidować sobie nawzajem podczas treningu. Cała sala do ćwiczeń jest bardzo przestronna oraz dobrze nasłoneczniona, dzięki dużej ilości okien.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fintess, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 135 zł
Siłownia, fintess, sauna - karnet do godz. 16 godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia, fintess, sauna godziny otwarciajednorazowo 39 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Academy Wrocław

Adres i dane kontatkowe

Adres: Plac Dominikański 3
50-159 Wrocław

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

2 recenzje

  Twój profil
  Utworzono

  Fitness- kiepsko.
  Grafik zajęć tak opracowany, że sensownego fitnessu mało do wyboru, tłumy ludzi, już na etapie zapisów dostać się na normalną listę a nie na rezerwową to wyczyn. Potem ciasnota na sali.
  Niektóre kluby (przoduje Rogowska) robią fitness… po ciemku. Serio. Brak normalnych świateł „bo są rażące”. Jak mają złe oświetlenie, to dlaczego go nie dostosują???
  Same zajęcia potrafią być bardzo fajne, ale organizacja leży.

  Twój profil
  Utworzono

  Również nie polecam tej siłowni brudno bałagan dziadostwo wysokie opłaty. Zamknąć i zrobić porządek i wtedy otworzyć

Dodaj komentarz