ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Klub Aplauz

Fitness Klub Aplauz

3.10
Fitness Klub Aplauz
3.10 10
Ilość ocen: 10 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub APLAUZ działa od lutego 1997 r. i jest placówką wyposażoną w nowoczesny sprzęt siłowy i aerobowy (78 stacji), sauny, szafki, prysznice, barek z odżywkami, barek z jedzeniem. Na 4 oddzielnych salach prowadzone są zajęcia z aerobiku na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasz klub o powierzchni 1700 m² mieści się w całodobowo chronionym obiekcie APLAUZ-COMPLEX, gdzie zapewniamy bezpieczny parking. Sale do ćwiczeń są klimatyzowane. Po przeprowadzonym treningu jest możliwość bezpłatnego skorzystania z sauny, co znacznie poprawia samopoczucie. Naszym atutem jest kadra trenerska. Wszyscy jej członkowie to absolwenci AWF, kursów specjalistycznych wg najnowszych trendów, czynni i byli zawodnicy.

Połączenie ćwiczeń wzmacniających, rozciągających - wykonywane przy relaksującej muzyce. Pokochasz fitness! Ujędrnimy mięśnie i wyszczuplimy sylwetkę. Podstawy wszystkich gatunków aerobiku, nauka podstawowych kroków, ruchów i pojęć. Idealne zajęcia dla początkujących i niezdecydowanych. W programie: low impact, TBC i ABT, step, elementy dance, stretching. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Personalne sale ćwiczeń, intymność treningów, aparatura pomiarowa oraz sprzęt treningowy, który zadowoli najwybredniejszych oraz mistrzowska kadra to nasze atuty. Tylko z nami możesz ćwiczyć na unikalnych sprzętach typu reformer czy cadillac w specjalnie przygotowanym studio wyłącznie do twojej dyspozycji. Oprócz treningu w Aplauzie damy Ci możliwość wypożyczenia urządzeń aerobowych do treningu w domu – jest to absolutna nowość na rynku. Jeszcze nikt nie zaproponował lepszej oferty i lepszych warunków treningowych niż my.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Hantle Ławki treningowe Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Siłownia - karnet student do 26 lat godziny otwarcia1 miesiąc 100 zł
Siłownia - karnet młodzież do 18 lat godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł
Siłownia - karnet seniorzy powyżej 60 lat godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Klub Aplauz

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Radiowa 1a
01-485 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 15:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz