ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4-Warszawa Sadyba

Fitness Club S4-Warszawa Sadyba

3.50
Fitness Club S4-Warszawa Sadyba
3.50 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 należy do jednej z najnowocześniejszej i najlepiej wyposażonej sieci fitness klubów. Jest to miejsce, które powstało z pasji i miłości do sportu, zdrowego stylu życia i przekonania, że aktywność fizyczna ma bardzo dobry wpływ na nasze organizmy. W ofercie klubu znajdziemy komfortowe, klimatyzowane sale do zajęć grupowych fitness, profesjonalną, wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy siłownię oraz sauny fińskie. Można tu także odbyć trening personalny. Atutem klubu, jest wykwalifikowana i doświadczona kadra instruktorów.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Ćwiczenia prowadzone są z różną intensywnością i mogą tu ćwiczyć osoby z różnym stopniem zaawansowania. Odbywają się tu zajęcia wzmacniające, rozciągające, pomagające spalić nadmiar tkanki tłuszczowej oraz rytmiczne- w takt muzyki. Pozwalają one poprawić sprawność i kondycję fizyczną oraz kształtują sylwetkę.

Sauna w ostatnim czasie zyskuje coraz większą rzeszę sympatyków. Jej dobroczynne działanie na nasze zdrowie sprawia, że dużo ludzi dbających o własny wygląd i zdrowie spędza tu swój wolny czas. Pobyt w saunie doskonale oczyszcza organizm z toksyn i szkodliwych substancji, przyśpiesza przemianę materii oraz pozwala odzyskać siły po wyczerpującym treningu.

W klubie mamy do dyspozycji wyposażoną w nowoczesny sprzęt siłowy i wytrzymałościowy siłownię. Odnajdą się tu zarówno osoby zaczynające swoją przygodę ze sportem, jak również zagorzali pasjonaci kulturystyki. Można tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, wzmocnić siłę, poprawić sprawność fizyczną oraz rozbudować masę mięśniową.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia3 miesiące 350 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia6 miesięcy 650 zł
Siłownia+Fitness+Sauna godziny otwarcia12 miesięcy 1150 zł
Karta klubowa 20 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Club S4-Warszawa Sadyba

Adres i dane kontatkowe

Adres: Nałęczowska 19
02-508 Warszawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 19:00

Niedziela: 09:00 - 19:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz