ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

GreenFit

GreenFit

0.00
GreenFit
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

GreenFit powstało w jednym celu, dostarczenie usług o najwyższej jakości. Widząc co się dzieje w większości obiektów sportowych, stan ich wyposażenia czy podejście trenerów do klienta, zdecydowaliśmy się stworzyć klub o innych priorytetach niż ma większość naszej konkurencji. W 2008r. rozpoczęliśmy naszą działalność i od tej pory cały czas kształcimy się i inwestujemy w sprzęt najwyższej jakości , aby zadowolić najbardziej wymagających klientów. Duża i klimatyzowana przestrzeń daje nam swobodę podczas treningów, odpowiednie maszyny pomagają osiągnąć wymarzony efekt a profesjonalna kadra czuwa aby wszystko odbywało się po naszej myśli.

Trening aerobowy jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które lubią zajęcia grupowe. Głównym celem tego rodzaju treningu jest zwiększenie wymiany tlenowej w organizmie. Wszystkie zajęcia fitness kształtują i ujędrniają ciało oraz przyśpieszają wymianę materii. Ćwiczenia odbywają się przy odpowiednio dobranej i rytmicznej muzyce, co zwiększa nas zapał do wykonywanych ćwiczeń.

Spełniając naszą obietnicę, siłownię wyposażyliśmy w sprzęt Wrocławskiej firmy HES. Jest to jedna z najlepszych marek sprzętów do ćwiczeń w Europie i na Świecie. Maszyny takie jak atlasy, sztangi czy hantle idealnie zadbają o rozbudowę mięśni, a jeżeli marzysz o zrzuceniu kilku kg zapraszamy do skorzystania z rowerków czy orbitreków.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness godziny otwarciajednorazowo 17 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia4 x wejście 55 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia8 x wejście 89 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 125 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa GreenFit

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wrocławska 9
55-100 Trzebnica

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 21:00

Środa: 08:00 - 21:00

Czwartek: 08:00 - 21:00

Piątek: 08:00 - 21:00

Sobota: 10:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz