ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Lady Fitness Class

Lady Fitness Class

0.00
Lady Fitness Class
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Lady Fitness Class to klub stworzony wyłącznie dla kobiet. Dzięki nowatorskiemu podejściu stworzono miejsce, w którym możliwy jest rozwój kobiety przy komfortowych warunkach do ćwiczeń. Lady Fitness Class jest to kameralny, lecz przestronny klub z klimatyzowanymi salami i nowoczesnym sprzętem. Panie mogą skorzystać z zajęć fitness, sauny, czy też masażu na Rolleticu. Dodatkowo na terenie obiektu znajdują się maszyny idealne do ćwiczeń aerobowych i wytrzymałościowych.Nad prawidłowym przebiegiem ćwiczeń czuwa doświadczona kadra instruktorska, która chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego treningu.

Zajęcia fitness w Lady Fitness Class zostały idealnie dobrane do potrzeb kobiet. Można zapisać się na aerobik czy jogę lub skorzystać z zajęć na poszczególne partie ciała. Jedno jest pewne tutaj nie będziesz się nudzić, a profesjonalni instruktorzy pomogą w odpowiednim wyborze ćwiczeń.

Sauna jest idealnym pomysłem nie tylko na zakończenie męczącego treningu, ale także trudnego dnia. Poza zminimalizowanie bólów mięśnie i zapaleń, sauna świetnie wpływa na skórę. Odblokowuje pory i ujędrnia. Ponadto oczyszcza organizm z toksyn oraz wpływa pozytywnie na odporność.

Siłownia w Lady Fitness Class została wyposażona specjalnie z myślą o kobietach. Sprzęt może być wykorzystany do ćwiczeń aerobowych, wytrzymałościowych i siłowych. Dzięki temu pod okiem wykwalifikowanego instruktora, można przeprowadzić trening odpowiedni do kształtowania całej sylwetki lub poszczególnych części.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście 14 zł
Jednorazowe wejście student 11 zł
Karnet 4 wejścia 48 zł
Karnet 8 wejść 84 zł
Karnet 12 wejść 108 zł
Karnet 4 wejścia student 38 zł
Karnet 8 wejść student 72 zł
Karnet 12 wejść student 96 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Lady Fitness Class

Adres i dane kontatkowe

Adres: Marii Skłodowskiej-Curie 22
55-120 Oborniki Śląskie

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00-12:00 - 17:00-21:30

Wtorek: 17:00 - 21:30

Środa: 09:00-12:00 - 17:00-21:30

Czwartek: 17:00 - 21:30

Piątek: 09:00-12:00 - 17:00-21:30

Sobota: 10:00 - 13:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz