ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Willa Fitness & Wellness

Willa Fitness & Wellness

0.00
Willa Fitness & Wellness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Willa Fitness & Wellness to miejsce, w którym w równym stopniu zadbasz o kondycję fizyczną oraz piękny wygląd. Komfortowe wnętrza, profesjonalny sprzęt oraz wyspecjalizowana kadra to tylko niektóre atuty tego obiektu. Profesjonalna kadra pracownicza posiada wiedzę z dziedziny urody, zdrowia oraz sportu, co gwarantuje odpowiednia opiekę podczas zabiegów oraz ćwiczeń. Willa Fitness & Wellness to 1000 metrów powierzchni zaprojektowanej tak, aby zapewnić najlepsze warunki do treningów, zabiegów i wypoczynku.

Willa Fitness & Wellness posiada szeroką ofertę zajęć fitness. Wśród nich można wybrać te, które poprawiają kondycję, modelują sylwetkę i wzmacniają mięśnie. Sale do zajęć grupowych posiadają podłogi amortyzujące wstrząsy, dzięki czemu ćwiczenia nie powodują obciążeń stawów. W ofercie klubu znajdują się także zajęcia prozdrowotne.

Wyposażenie siłowni Willa Fitness & Wellness stanowi nowoczesny sprzęt amerykańskiej firmy Precor z uwzględnieniem każdej partii ciała. Ponadto dostępne są urządzenia firmy Marbo Sport z linii professional. Pozawala to na przeprowadzenie każdego, kompleksowego treningu siłowego. W godzinach pracy siłowni dostępny jest wykwalifikowany trener personalny.

W Willa Fitness & Wellness prowadzone są także zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych. Osoby trenujące taniec nie garbią się oraz wyrabiają w sobie nawyk ruchu. dzięki temu są bardziej aktywne a przez to zdrowsze. Zajęcia taneczne prowadzone są przez doświadczonego instruktora. Prowadzone są zarówno zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Willa Fitness & Wellness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Garwolińska 5
08-110 Siedlce

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 20:00

Wtorek: 09:00 - 20:00

Środa: 09:00 - 20:00

Czwartek: 09:00 - 20:00

Piątek: 09:00 - 20:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz