ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club Atletic

Fitness Club Atletic

0.00
Fitness Club Atletic
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club Atletic istnieje od 18 lat. Wszędzie w obiekcie czuć miłą atmosferę oraz pasję do sportu. Klub posiada dobrze wyposażoną siłownię, bogatą gamę form fitness oraz zajęcia z kickboxingu. Do dyspozycji klientów są przestronne, klimatyzowane sale, do zajęć indywidualnych oraz grupowych. Fitness Club Atletic charakteryzuje fachowa opieka nad każdym trenującym, dzięki czemu czas spędzony w klubie jest maksymalnie wykorzystany. Instruktorzy i trenerzy to profesjonaliści a jednocześnie pasjonaci swojej pracy. Dodatkowo polecamy saunę suchą i solarium oraz sklep z suplementami.

Fitness Club Atlethic to przede wszystkim bogata oferta zajęć grupowych. Na obszernej, klimatyzowanej sali z lustrami można poćwiczyć mięśnie, zrelaksować się lub skorzystać z zajęć mentalnych i prozdrowotnych. Wszystko pod okiem doświadczonego instruktora fitness. Ponadto oferta to autorski program pracowników klubu.

W Fitness Clubie Atletic znajduje się sauna 4-o osobowa (leżąc), 8-o osobowa (siedząc) sauna sucha, osiągająca temperaturę maksymalną 110 stopni Celsjusza. Kąpiel w saunie to zabieg termiczny polegający na przegrzaniu organizmu, zmuszając go do obfitego potu, wraz z którym z wydalane są toksyczne produkty przemiany materii.

Siłownia w Fitness Club Atletic rozmieszczona jest na czterech klimatyzowanych salach treningowych. Można tam znaleźć 36 maszyn do ćwiczeń wszystkich partii mięśniowych oraz wiele stanowisk do treningu wolnymi ciężarami. Siłownia posiada różnorodne wyposażenie, przystosowane do profesjonalnego treningu kulturystycznego, rehabilitacyjnego, rekreacyjnego oraz do zajęć siłowo-kondycyjnych.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł
Siłownia + sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Karnet 10 wejść 100 zł
Karnet open godziny otwarcia2 tygodnie 50 zł
Wstęp jednorazowy godziny otwarciajednorazowo 15 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Club Atletic

Adres i dane kontatkowe

Adres: Mieszka I 24
08-110 Siedlce

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 22:30

Wtorek: 06:00 - 22:30

Środa: 06:00 - 22:30

Czwartek: 06:00 - 22:30

Piątek: 06:00 - 22:30

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz