ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Salus Rehmedica

Salus Rehmedica

2.00
Salus Rehmedica
2.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Salus Rehmedica to miejsce, w którym główną ideą jest założenie, że sport to zdrowie. Poza zajęciami fitness oraz siłownią klub prowadzi szkołę tańca towarzyskiego dla dzieci i dorosłych. Ponadto można umówić się także na zabieg medycyny estetycznej do doktora Łukasza Rdzanka. Salus Rehmedica prowadzi również konsultacje i rehabilitację. W ramach rehabilitacji i ortopedii można skorzystać z konsultacji medycznych. Obiekt oferuje pełną gamę usług rehabilitacyjnych dla pacjentów uskarżających się na schorzenia ortopedyczne i neurologiczne.

Klub Fitness Rehmedica oferuje szeroką gamę zróżnicowanych zajęć fitness. Można wybierać spośród statycznych ćwiczeń, zajęć choreograficznych z elementami wzmacniającymi oraz dynamicznych tańców. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy dopiero zaczyna swoją przygodę z fitnessem, czy ćwiczy już od wielu lat.

Siłownia w Salus Rehmedica została wyposażona w specjalistyczny, nowoczesny sprzęt. Na nowoczesnej, klimatyzowanej sali pracuje grono wykwalifikowanych instruktorów, którzy ułożą plan treningu i określą tempo ćwiczeń, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Można także skorzystać z trenera personalnego.

Centrum Rehmedica zaprasza na kursy tańca do Szkoły Tańca Towarzyskiego Marka Glinki. W obiekcie prowadzone są zajęcia tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży, kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych (poziom początkujący, średnio-zaawansowany i zaawansowany), ladies latino solo, lekcje indywidualne, w tym przygotowanie narzeczonych do pierwszego tańca, lekcje tańca i warsztaty taneczne dla firm.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Karnet Open siłownia i fitness godziny otwarcia1 miesiąc 109 zł
Karnet Student open siłownia i fitness godziny otwarcia1 miesiąc 85 zł
Karnet open do 13.00 godziny otwarcia1 miesiąc 87 zł
Karnet 12 wejść siłownia i fitness godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet 8 wejść 90 zł
Karnet 8 wejść do 13.00 63 zł
Karnet 4 wejścia 60 zł
Karnet Familijny 20 wejść 153 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Salus Rehmedica

Adres i dane kontatkowe

Adres: Sokołowska 47
08-110 Siedlce

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 17:00

Niedziela: 09:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz