ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Siłownia Samson

Siłownia Samson

3.00
Siłownia Samson
3.00 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia SAMSON zlokalizowana w Lublinie przy ul. Lipowej 17 to miejsce z tradycjami. W swej ofercie klub posiada zarówno zajęcia fitness, typową siłownię ze strefą cardio oraz ciężarami oraz niezbyt często spotykane treningi strongman. Wśród osób aktywnie działających w klubie znajdziemy wielu medalistów kulturystyki oraz osób, które tym sportem fascynują się od długich lat. Siłownia SAMSON otwarta jest na każdego klienta- zarówno początkującego jak również doświadczonego kulturystę z wieloletnim stażem. Co więcej w klubie tym możecie liczyć na wiele rabatów- klub bowiem honoruje różnorodne karty członkowskie oraz oferuje zniżki dla konkretnych grup społecznych. Co więcej w siłowni SAMSON skorzystać możecie ze świetnej sauny parowej oraz suchej.

Pilates, step, płaski brzuch, zdrowy kręgosłup czy joga to tylko niektóre z zajęć, jakie w swej szerokiej ofercie proponuje nam klub SAMSON z Lublina. Ciekawe zajęcia prowadzone przez prawdziwych pasjonatów fitnessu sprawią, że zarazisz się bakcylem do tego sportu na długie lata. Oprócz nowej pasji z pewnością poprawisz też swój komfort życia oraz figurę i zdrowie.

Miłośników odpoczynku w saunie klub SAMSON serdecznie zaprasza zarówno do łaźni parowej jak i suchej. Zahartuj swój organizm oraz zadbaj o zdrowie w sposób, który najbardziej lubisz- w wilgotnej saunie parowej o umiarkowanej temperaturze lub też u gorącej saunie suchej pachnącej drewnem. Zapraszamy serdecznie!

Siłownia to centralny punkt klubu SAMSON, na który nie da się nie zwrócić uwagi. Ciężkie sprzęty oraz trenerzy praktykujące kulturystykę sprawiają, że ma się wrażenie, że to miejsce to prawdziwa siłownia strongmanów. W klubie tym jednak nie stawia się jedynie na siłaczy- owszem są to tradycje klubu jednak każdy zainteresowany treningiem na siłowni może z niej skorzystać oraz zaczerpnąć wiedzy od sympatycznych, doświadczonych kolegów czy trenerów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia2 miesiące 139 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia3 miesiące 189 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia4 miesiące 239 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia6 miesięcy 310 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia9 miesięcy 449 zł
Siłownia - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 549 zł
Siłownia, solarium, sauna, cardio - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 130 zł
Sauna sucha godziny otwarcia1 x wejście 12 zł
Sauna parowa godziny otwarcia1 x wejście 16 zł
Solarium stojące godziny otwarcia1 minuta 1 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Siłownia Samson

Adres i dane kontatkowe

Adres: Lipowa 17
20-020 Lublin

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 09:00 - 18:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz