ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Activeline

Activeline

2.45
Activeline
2.45 11
Ilość ocen: 11 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Klub Activeline propaguje zdrowy styl życia, pomaga w uzyskaniu lepszego samopoczucia oraz utrzymaniu świetnej sylwetki i kondycji. Na terenie obiektu znajdują się sale do treningu siłowego i aerobowego. Fitness Klub Activeline dba o to, by na salach ćwiczeń i poza nimi panowała miła atmosfera. Profesjonalna kadra udzieli każdemu wyczerpujących informacji. Natomiast profesjonalni instruktorzy dopilnują, by każde ćwiczenie było wykonane prawidłowo. Pomoże to w zminimalizowaniu ryzyka kontuzji.

Klub Activeline oferuje dużą różnorodność zajęć fitness. Można zapisać się na stretching, jogę czy zumbę. trenerzy stworzyli także grupę dziecięcą, dzięki czemu można cieszyć się ćwiczeniami wraz z dziećmi. Warto także zapisać się na trening funkcjonalny lub pilates czy brzuchomanię.

Sauna to idealny sposób na relaks po wyczerpującym dniu lub treningu. Kąpiel w saunie poprawi koloryt skóry i ją ujędrni. Ulepszy ukrwienie organizmu i zminimalizuje bóle mięśni. Sauna to bardzo dobry pomysł w zimie, by zahartować i uodpornić organizm.

Siłownia w Klubie Activeline to idealne miejsce do modelowania sylwetki oraz poprawienia wydolności organizmu. Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej można zrealizować trening siłowy, cardio czy aerobowy. Istnieje także możliwość skorzystania z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia damska - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 70 zł
Siłownia męska - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 60 zł
Jednorazowe wejście 11 zł
Karnet open godziny otwarcia1 miesiąc 120 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Activeline

Adres i dane kontatkowe

Adres: Białowieska 5c
17-200 Hajnówka

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 12:00 - 20:00

Wtorek: 12:00 - 20:00

Środa: 12:00 - 20:00

Czwartek: 12:00 - 20:00

Piątek: 12:00 - 20:00

Sobota: 10:00 - 14:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz