ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Platinium – Wadowicka

Fitness Platinium – Wadowicka

2.33
Fitness Platinium – Wadowicka
2.33 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Platinium jest jednym z większych klubów, należących do sieci klubów Fitness Platinium. Jest to miejsce , w którym odnajdą się wszyscy ludzie lubiący aktywnie spędzać swój wolny czas. W klubie znajduje się dziewięć stref, w tym strefa biegacza wyposażona w 5 nowoczesnych bieżni, strefa Kobiet oraz strefa basenowa z basenem, jacuzzi i sauną. Znajduje się tu również sala fitness mieszcząca 35 osób do zajęć grupowych fitness, na której odbywają się zajęcia polo dance. Siłownia posiada 36 maszyn cardio i 30 maszyn siłowych oraz wolne ciężary.

W klubie znajduje się nowoczesna, specjalnie przygotowana i wyposażona sala do zajęć grupowych fitness. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy dbają o to aby każdy mógł osiągnąć zamierzony efekt oraz dbają o bezpieczeństwo na zajęciach. Regularny udział w zajęciach pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów oraz poprawia sprawność i kondycję fizyczną.

W klubie znajduje się sauna sucha, która jest idealnym miejscem aby zregenerować siły i odpocząć po ciężkim i męczącym treningu na siłowni. Jest to miejsce coraz bardziej popularne zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn, ze względu na swoje dobroczynne właściwości. Pobyt w saunie poprawia znacząco wygląd skory i całego ciała.

Klub posiada nowoczesną siłownię, doskonale wyposażoną i dostosowana do potrzeb zarówno kobiet jak i mężczyzn. Na treningach cały czas obecni są wykwalifikowani trenerzy personalni, którzy dbają o bezpieczeństwo podczas wykonywania ćwiczeń oraz doradzają jak najszybciej osiągnąć zamierzony efekt. Dostępna jest tu również strefa wolnych ciężarów.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Jednorazowa opłata aktywacyjna 30 zł
Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 19 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia30 dni 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Half Open godziny otwarcia30 dni 69 zł
Zawieszenie karnetu godziny otwarcia30 dni 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Platinium – Wadowicka

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wadowicka 6
30-415 Kraków

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 23:00

Wtorek: 06:30 - 23:00

Środa: 06:30 - 23:00

Czwartek: 06:30 - 23:00

Piątek: 06:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz