ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Powerbeck Gym & Fitness

Powerbeck Gym & Fitness

2.80
Powerbeck Gym & Fitness
2.80 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Powerbeck Gym & Fitness, to nowoczesny klub, w którym zadbamy o swoją sylwetkę, zgrabny i zdrowy wygląd. Jest to miejsce wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt siłowy, wytrzymałościowy oraz wszystkie nie zbędne akcesoria fitness. Szeroki wybór zajęć grupowych fitness, pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Siłownia podzielona jest na strefę cardio oraz wolnych ciężarów, a ponadto znajduje się tu sekcja boksu i kickboksingu. Zajęcia prowadzone są w dwóch grupach wiekowych. Na zajęciach obecni są cały czas doskonale wykształceni instruktorzy fitness i trenerzy personalni.

Zajęcia fitness prowadzą doświadczeni i pełni pasji instruktorzy fitness. Zajęcia są ciekawe i o różnym stopniu intensywności, co sprawia że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Panie mogą tu wspaniale kształtować sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy i poprawić kondycję fizyczną oraz spędzić miło czas w gronie znajomych i przyjaciół.

Klub to miejsce dla wszystkich, którzy marzą o zgrabnej, wysportowanej sylwetce oraz poprawie sprawności i kondycji fizycznej. Siłownia posiada najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy oraz strefę wolnych ciężarów. Doświadczeni i doskonale wykształceni trenerzy personalni, pomagają w czasie treningu oraz układają odpowiednie plany treningowe tak aby każdy osiągnął zamierzony cel.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Powerbeck Gym & Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Grota-Roweckiego 6
67-120 Kożuchów

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 16:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz