ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Lejdis

Fitness Lejdis

0.00
Fitness Lejdis
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Lejdis to miejsce przeznaczone dla treningu dla płci pięknej. Nowo powstały klub, od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem. Posiadamy szeroką ofertę zajęć fitness, w których każda z was odnajdzie coś dla siebie. Nie zamykamy się na nowoczesne trendy. Wciąż się rozwijamy i to staję się naszym niewątpliwym atutem. Zapraszamy wszystkie osoby zdecydowane, ale również takie, które wciąż wahają się czy zacząć ćwiczyć. Z nami zbudujesz swoje piękne ciało i wyzbędziesz się kompleksów i ograniczeń. Dodatkowo możesz skorzystać z oferty poprawiającej funkcjonowanie organizmu od strony biologicznej.

Oddziałujemy na różne płaszczyzny twojego ciała. Możesz być pewna, że nie zapomnimy o żadnej. Rozćwiczymy twój organizm, tak byś odczuwała poprawę samopoczucia i wzniosła się na wyżyny swojej formy fizycznej. Wszystko to zagwarantują ci regularne treningi, pod okiem naszych wykształconych instruktorów.

Zapewnimy ci też solidną porcję zabiegów relaksacyjnych. Przysłużą się one poprawie zdrowia, ale też wzmocnią twoją silną wolę, byś nie musiała ulegać pokusom. Dostarczymy ci solidną dawkę endorfin, które zamienią się w szczęście i zadowolenie na długie tygodnie.

Dostępny sprzęt

Hantle Kettle Piłki fitness Stepy do aerobiku

Oferta

Fitness SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Fitness Lejdis

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. gen. Andersa 12-12a
67-300 Szprotawa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: brak danych

Wtorek: brak danych

Środa: brak danych

Czwartek: brak danych

Piątek: brak danych

Sobota: brak danych

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz