ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Everest Fitness

Everest Fitness

0.00
Everest Fitness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Everest Fitness to profesjonalny, nowoczesny klub sportowy o powierzchni użytkowej około 1200 m2. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i dostosowana do grup interesantów. U nas odbędziesz przeróżne treningi, które skupiać się będą na różnych aspektach aktywnego trybu życia. Przyjdź na zajęcia fitness, na których w grupie będziesz usprawniać swój organizm, wykonując rytmiczne, często też skoczne ćwiczenia. Sale do zajęć grupowych są klimatyzowane, co poprawia komfort treningów. To jednak nie wszystko, zapraszamy też, do naszej dobrze prosperującej siłowni. Wielość sprzętu zadowoli niemal każdego klienta.

Zajęcia te skupiają się na poprawie fizyczności, ale oddziałują również na psychikę. Te dwa elementy umiejętnie ze sobą współgrają, dzięki temu nasze treningi stają się bardzo atrakcyjne dla coraz większej grupy odbiorców. Każdy chce wzmocnić swoją psychikę, a dodatkowym profitem jest poprawa kondycji fizycznej.

Nasza siłownia to coś więcej niż tony obciążenia. To przede wszystkim niesamowita atmosfera sprzyjająca pracy nad samym sobą. Dzięki trenerom będziesz mógł osiągnąć coś, co w pierwszym momencie wydało ci się niemożliwe. Zaufaj naszemu doświadczeniu. Wystarczy, że zdecydujesz się na trening u nas, a sukces masz zapewniony.

W naszej ofercie znajdują się również miejsca relaksu i przyjemności dla naszych klientów. Możesz przekąsić coś w naszym FitBarze. Będziesz miał pewność, że odżywiasz się zdrowo. Dodatkowo zapraszamy do skorzystania z pokoju masażu. Pewne jest to, że tam doznasz niesamowitej przyjemności, oraz odpoczniesz przed kolejnymi trudami życia.

Dostępny sprzęt

Bieżnie Bramy Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Rowery treningowe Sztangi

Oferta

Fitness Siłownia SPA

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Everest Fitness

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Wrocławska 17
65-427 Zielona Góra

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:00

Wtorek: 06:30 - 22:00

Środa: 06:30 - 22:00

Czwartek: 06:30 - 22:00

Piątek: 06:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 21:00

Niedziela: 09:00 - 21:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz