ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

LAtelier Athletique

LAtelier Athletique

2.78
LAtelier Athletique
2.78 9
Ilość ocen: 9 (pokaż recenzje)

O siłowni

L'Atelier Athletique, to wyjątkowy fitness klub, o kameralnej atmosferze, w którym można poczuć się wyjątkowo. Jest to miejsce dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek, a jednocześnie przy tym nie lubią zgiełku i tłoku. Bardzo duży wybór najwyższej jakości sprzętu, pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie, bez konieczności oczekiwania na sprzęt. Każdy może tu przyjść i trenować według własnego tempa, lub też może skorzystać z pomocy trenera personalnego, który podzieli się swoją wiedzą i doradzi by osiągnąć lepsze efekty. W ofercie klubu znajdziemy również szeroką gamę zajęć grupowych fitness.

Zajęcia fitness prowadzą wykwalifikowani, pełni zapału i pasji instruktorzy. Prowadzone są tu takie zajęcia jak spining, body pump, stretching, pilates, joga i wiele innych. Ćwiczenia dostosowane są do potrzeb i możliwości poszczególnych klientów, umożliwiają one poprawę sprawności fizycznej oraz poprawiają ogólną koordynację i koncentrację.

Siłownia w klubie dzięki swojemu profesjonalnemu wyposażeniu, pozwala na przeprowadzenie treningu siłowego i wytrzymałościowego. Możemy tu ćwiczyć samodzielnie, bądź też możemy skorzystać z pomocy trenera personalnego. Jest to idealne miejsce, gdzie wzmocnimy swoją siłę, rozbudujemy masę mięśniową oraz poprawimy sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa LAtelier Athletique

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wojska Polskiego 3
05-520 Konstancin-Jeziorna

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 22:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 09:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz