ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Zahir Fitness Club

Zahir Fitness Club

4.33
Zahir Fitness Club
4.33 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zahir Fitness Club to miejsce, w którym można zadbać o sylwetkę, popracować nad kondycją lub odjąć sobie kilka lat. profesjonalny zespół klubu Zahir wytłumaczy jak prawidłowo korzystać ze sprzętu, doradzi jak prawidłowo się odżywiać, a także będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem treningu. Poza siłownią i salą fitness można skorzystać z gabinetu masażu i sauny, które kojąco działają na ciało i umysł. Spędzenie wolnego czasu ze znajomymi w klubie Zahir to dobry pomysł, po treningu można skorzystać z bogatej oferty kawiarenki.

Zahir Fitness Club posiada przestronną salę do zajęć fitness. Zajęcia stworzone zostały przez doświadczony zespół. W wyborze odpowiednich chętnie pomogą trenerzy, którzy dopasuję ćwiczenia do stopnia zaawansowania ćwiczących. Zajęcia fitness to nie tylko spalanie kalorii, ale także sposób na aktywne spędzenie wolnego czasu.

W Clubie Zahir Fitness można skorzystać z łaźni parowej oraz sauny fińskiej. Obydwie bardzo pozytywnie wpływają na cały organizm. Redukują także ból i zmęczenie po intensywnym treningu. W Clubie znajduje się także inhalatorium solankowe, które nie tylko wpływają na drogi oddechowe, ale także poprawiają metabolizm.

Siłownia w Zahir Fitness Club jest wyposażona w nowoczesny sprzęt najlepszej jakości. Pod okiem doświadczonych trenerów można wykonać różnorodne treningi, do których należą: budujący, rzeźbiący, odchudzający i siłowy. Możliwe jest także wykonanie treningu indywidualnego z trenerem personalnym.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Karnet 4 wejścia godziny otwarcia1 miesiąc 59 zł
Karnet 8 wejść godziny otwarcia1 miesiąc 96 zł
Karnet open poranny do 14 godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open max godziny otwarcia1 miesiąc 129 zł
Karnet open siłownia godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet open student godziny otwarcia1 miesiąc 75 zł
Jednorazowe wejście godziny otwarciajednorazowe 25 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Zahir Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: 1 Maja 25
44-330 Jastrzębie-Zdrój

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30 - 22:00

Wtorek: 07:30 - 22:00

Środa: 07:30 - 22:00

Czwartek: 07:30 - 22:00

Piątek: 07:30 - 22:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz