ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Gym

Fitness Gym

4.00
Fitness Gym
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Gym to miejsce dla każdego kto chce o siebie zadbać. Poza siłownią i strefą fitness można zapisać się t na zajęcia boksu lub skorzystać z sauny. Siłownia zaopatrzona została w nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Na sali fitness prowadzone są zajęcia z aerobiku. Fitness Gym posiada cztery sauny suche oraz jedną saunę infrared. Do dyspozycji klubowiczów są także trenerzy personalni oraz wykwalifikowana kadra pracownicza. Jako nowość Fitness Gym wprowadziło zajęci z boksu, na które zaprasza wszystkich chętnych.

Fitness Gym posiada bardzo rozbudowaną ofertę zajęć fitness. Przestronna sala wyposażona jest w nowoczesny sprzęt oraz lustra, dzięki którym na bieżąco można korygować wykonywane ćwiczenia. Spośród autorskich zajęć fitness można wybrać: salsa latino solo, zumba, soccacise, ashtanga yoga, easyball pilates, aerobox, step lub wiele innych.

Fitness Gym posiada cztery sauny suche oraz saunę infrared. Regularne korzystanie z sauny wzmacnia odporność organizmu, poprawia samopoczucie, kondycję fizyczną i wygląd skóry. Warto skorzystać z kąpieli w saunie po wysiłku fizycznym, gdyż przyczynia się ona do odprężenia mięśni i regeneracji sił.

Siłownia w Fitness Gym została wyposażona w nowoczesny sprzęt najwyższej jakości. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie różnorodnych programów treningowych dopasowanych do potrzeb i możliwości osób początkujących oraz zaawansowanych. Można także skorzystać z trenera personalnego.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 89 zł
Siłownia + aerobik - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia + aerobik + sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Turystyczna 5F i G
44-335 Jastrzębie-Zdrój

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30 - 23:00

Wtorek: 07:30 - 23:00

Środa: 07:30 - 23:00

Czwartek: 07:30 - 23:00

Piątek: 07:30 - 23:00

Sobota: 08:00 - 16:00

Niedziela: 09:00 - 14:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz