ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Best Fit Club Jastrzębie Zdrój

Best Fit Club Jastrzębie Zdrój

4.00
Best Fit Club Jastrzębie Zdrój
4.00 3
Ilość ocen: 3 (pokaż recenzje)

O siłowni

Best Fit Club to unikatowe miejsce w Jastrzębie Zdroju, w którym zadbasz nie tylko o zgrabną sylwetkę i zdrowie, ale także poprawisz samopoczucie. Do dyspozycji klubowiczów są przestronne, wentylowane sale, co zwiększa komfort ćwiczeń. Siłownia wyposażona została w nowoczesny sprzęt renomowanych firm. Kadra w Best Fit Club to osoby z dużym doświadczeniem, pełne pasji i chętne do pomocy w każdej sytuacji. Club oferuje nie tylko treningi i zajęcia fitness, można tu także spotkać się ze znajomymi i aktywnie spędzić czas.

Best Fit Club posiada nową linię urządzeń do CrossFit. Pod okiem wyszkolonych instruktorów można wykonać tutaj najcięższe treningi. Trenerzy pomogą w dobraniu odpowiedniej intensywności ćwiczeń, a także założą kartę treningową i zrobią pomiar składu ciała. Pomoże to w szybkim osiągnięciu wyznaczonego celu.

Zajęcia fitness w Best Fit Club dostosowane są do poziomu zaawansowania ćwiczących. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Zajęcia odbywają się na dużej, przestrzennej sali. Do dyspozycji ćwiczących jest sprzęt firmy Reebok i Jordan. W ofercie znajdują się zajęcia wytrzymałościowe, wzmacniające, choreograficzne i prozdrowotne.

Best Fit Club posiada dużą siłownię z nowoczesną linią urządzeń do treningu siłowego, aerobowego i cardio. Treningi odbywają się pod okiem doświadczonych trenerów. Istnieje możliwość pomiaru składu ciała, by jak najlepiej dobrać rodzaj i intensywność ćwiczeń. Można także umówić się z trenerem personalnym.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Klatki to crossfit Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Siłownia

Cennik

Jednorazowe wejście godziny otwarciajednorazowo 25 zł
Karnet open godziny otwarcia30 dni 139 zł
Karnet open student/senior godziny otwarcia30 dni 89 zł
Karnet open godziny otwarcia12 miesięcy 99 zł
Karnet open godziny otwarciabezterminowo 99 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Best Fit Club Jastrzębie Zdrój

Adres i dane kontatkowe

Adres: Harcerska 1B
44-335 Jastrzębie-Zdrój

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:30

Wtorek: 07:00 - 22:30

Środa: 07:00 - 22:30

Czwartek: 07:00 - 22:30

Piątek: 07:00 - 22:30

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz