ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Zosia Twój Fitness Klub 4ever

Zosia Twój Fitness Klub 4ever

0.00
Zosia Twój Fitness Klub 4ever
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Zosia Twój Fitness Klub 4ever to wyjątkowe miejsce, w którym zadbamy o swoje ciało, zdrowie, umysł i dobre samopoczucie. Szeroka oferta klubu kierowana jest do wszystkich osób, zarówno kobiet jak i mężczyzn, bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności. W ofercie znajdziemy tu zajęcia aerobowe, schwinn cycling, siłownię cardio, treningi personalne, strefę masażu i relaksu oraz suplementy i odżywki. Duży wybór zajęć grupowych fitness, sprawia że każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Możemy tu wspaniale wyrzeźbić sylwetkę, zgubić zbędne kilogramy oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

W klubie możemy skorzystać z bogatej oferty zajęć grupowych fitness. Do wyboru mamy tu ciekawe i rytmiczne zajęcia aerobowe przy dobrej muzyce. Są to zajęcia łączące elementy treningu wytrzymałościowego, które doskonale kształtują i rozciągają nasze ciało oraz uspakajają. Odbywają się tu również zajęcia na rowerkach stacjonarnych, które ułatwiają spalanie tkanki tłuszczowej.

Klub dla swoich klientów przygotował profesjonalna siłownię cardio, wyposażoną w najwyższej jakości bieżnie z ekranami TV, orbitreki, steppery, rowerki stacjonarne również z ekranami, wioślarze oraz ławeczki na mięśnie brzucha i grzbietu. Siłownia dostępna jest cały czas w godzinach otwarcia klubu, a regularne treningi są skutecznym sposobem walki z nadwagą.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Zosia Twój Fitness Klub 4ever

Adres i dane kontatkowe

Adres: Chudoby 16a
62-200 Gniezno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00-12:00 - 15:00-21:30

Wtorek: 09:00-12:00 - 15:00-21:30

Środa: 09:00-12:00 - 15:00-21:30

Czwartek: 09:00-12:00 - 15:00-21:30

Piątek: 09:00-12:00 - 15:00-21:30

Sobota: nieczynne

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz