ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Orange Gym

Orange Gym

4.25
Orange Gym
4.25 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)

O siłowni

Orange Gym, to klub w którym znajdziemy wszystko co jest potrzebne aby odbyć profesjonalny trening siłowy, wytrzymałościowy oraz możemy pobyć w gronie przyjaciół i osób lubiących aktywny wypoczynek. Do dyspozycji klientów klub posiada 100m2 salkę, na której odbywają się zajęcia grupowe fitness z wydzieloną strefę do cross-x oraz worki bokserskie. Znajduje się tu również profesjonalnie wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt siłownia, z wydzieloną strefą siłową oraz strefą cardio. Po ciężkim i wyczerpującym treningu możemy odprężyć się i zregenerować siły korzystając z sauny fińskiej.

Zajęcia grupowe fitness odbywają się na 100m2 salce, która jest wyposażona we wszystkie nie zbędne urządzenia i akcesoria nie zbędne aby zajęcia były ciekawe, różnorodne i przynosiły maksymalny efekt. Prowadzą je doskonale przygotowani i wykwalifikowani instruktorzy fitness, którzy wspierają w czasie ćwiczeń i udzielają fachowych porad.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu na siłowni lub zajęciach fitness, możemy się odprężyć i zregenerować siły korzystając z sauny fińskiej. Pobyt w saunie skutecznie poprawia wygląd skóry i całego ciała, oczyszcza organizm z wszelkich nagromadzonych toksyn i substancji toksycznych oraz eliminuje negatywne skutki nagromadzonego stresu.

Klub posiada doskonale wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt siłowy i wytrzymałościowy siłownię. Znajdują się tu urządzenia pozwalające na odbycie profesjonalnego treningu. Siłownia posiada wydzieloną strefę siłową oraz strefę cardio. Możemy tu wzmocnić siłę, rozbudować masę mięśniową oraz poprawić sprawność i kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Kettle Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness godziny otwarcia1 wejście 20 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open godziny otwarcia1 miesiąc 139 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open 6 miesięcy godziny otwarcia1 miesiąc 110 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Open, 1 rok godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia+Fitness-Karnet Senior 60+ godziny otwarcia1 miesiąc 65 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Orange Gym

Adres i dane kontatkowe

Adres: Podkomorska 5
62-200 Gniezno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 10:00 - 20:00

Niedziela: 10:00 - 18:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz