ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Lady Cat Family Fitness & Wellness

Lady Cat Family Fitness & Wellness

3.60
Lady Cat Family Fitness & Wellness
3.60 5
Ilość ocen: 5 (pokaż recenzje)

O siłowni

Lady Cat Family Fitness & Wellness, to nowoczesny klub w którym kompleksowo zadbamy o swoje ciało, piękny wygląd i zdrowie. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, począwszy od grupowych zajęć fitness, siłownię, zajęcia taneczne, zajęcia odchudzające, wzmacniające, treningi personalne, budowanie masy po porady dietetyczne i suplementację. Znajduje się tu również strefa junior i strefa mamy, gdzie Panie w ciąży zadbają o siebie jak również później. Kadrę klubu stanowią doskonale wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy fitness i trenerzy personalni.

W ofercie klubu znajdziemy szeroki wybór zajęć grupowych fitness, a ich różnorodność pozwala każdemu wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Odbywają się tu takie zajęcia jak płaski brzuch, zajęcia na rowerkach stacjonarnych, trampolinach, zajęcia wzmacniające, odchudzające, pozwalające rozbudować masę mięśniową i wiele innych.

Siłownia posiada odpowiednio dobrany i najwyższej jakości sprzęt, pozwalający na odbycie profesjonalnego treningu. W cenie karnetu na siłownię mamy indywidualną opiekę instruktora, który ustali plan treningowy, motywuje oraz pomaga osiągnąć wymarzony cel. Siłownia posiada wydzieloną strefę siłową, cardio oraz wolnych ciężarów.

Klub oferuje nam również zajęcia taneczne. Są to zajęcia zumby, na których w czasie godziny mamy gwarantowaną zabawę w rytm latynoskich i międzynarodowych hitów. Zajęcia są zróżnicowane, w czasie których możemy spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie zrzucić zbędne kilogramy. Jest to trening skierowany dla wszystkich.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Piłki fitness Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Wiosła

Oferta

Fitness Siłownia Taniec

Cennik

Cennik dostępny w recepcji.

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Lady Cat Family Fitness & Wellness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Roosevelta 48
62-200 Gniezno

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 15:00

Niedziela: brak danych

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz