ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Fitness Club S4

Fitness Club S4

0.00
Fitness Club S4
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Fitness Club S4 to miejsce dla fanatyków sportów siłowych i fitnessu zlokalizowane w Gdyni przy Placu Kaszubskim 17. Klub zaprasza wszystkich gości już od wczesnych godzin porannych do późnej nocy, dzięki czemu nie opuścisz żadnego z zaplanowanych treningów. Zapaleni miłośnicy pracujący na siłowni oraz instruktorzy fitness zarażą Cię swoją energią i pomogą rozwinąć pasję doskonalenia własnego ciała i pracy nad sobą. Klub w swej ofercie posiada między innymi atlasy, bramy, hantle, różnego rodzaju ławki, sztangi oraz sprzęt cardio. Do dyspozycji gości pozostają również sala fitness oraz gorąca sauna.

Popołudniowe i wieczorne zajęcia prowadzone w tygodniu w klubie pozwolą Ci odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. W przypadku gdy zaopatrzysz się w karnet masz możliwość korzystania z dowolnych zajęć prowadzonych przez naszych trenerów. W zależności od dnia możesz dowolnie dobierać do swych potrzeb lub aktualnych możliwości trening fitness.

Ciężki dzień czy też intensywny trening proponujemy zakończyć w gorącej saunie, która pozwoli Ci odprężyć ciało i uspokoić myśli. Dla naszych gości posiadających karnet sauna wliczona jest w cenę wobec tego serdecznie zachęcamy do zadbania odpowiedni relaks, zdrowie oraz regenerację ciała zwłaszcza po wysiłku fizycznym.

Mnóstwo sprzętów przeznaczonych do sportów siłowych pozwoli Ci rzeźbić Twoją sylwetkę w doskonały sposób. Nasza strefa siłowni poszczycić się może pokaźną liczbą hantli, sztang oraz ławeczek do wyciskania. Nie zapominamy jednak o osobach ćwiczących cardio, dla których przygotowaliśmy m.in. steppery, rowery treningowe czy orbitreki. Bez względu na to, jaką formę aktywności wybierzesz pomożemy Ci dobrać odpowiedni i bezpieczny sprzęt, dzięki któremu w najlepszy sposób spożytkujesz czas spędzony na siłowni.

Dostępny sprzęt

Atlas Bramy Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia / fitnes / sauna godziny otwarciajednorazowo 30 zł
Siłownia / fitnes / sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 119 zł
Siłownia / fitnes / sauna - karnet godziny otwarcia3 miesiące 299 zł
Siłownia / fitnes / sauna - karnet godziny otwarcia6 miesięcy 499 zł
Siłownia / fitnes / sauna - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 899 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Fitness Club S4

Adres i dane kontatkowe

Adres: Plac Kaszubski 17
81-350 Gdynia

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 00:00

Wtorek: 06:00 - 00:00

Środa: 06:00 - 00:00

Czwartek: 06:00 - 00:00

Piątek: 06:00 - 00:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz