ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

ACTIVE FITNESS

ACTIVE FITNESS

4.00
ACTIVE FITNESS
4.00 1
Ilość ocen: 1 (pokaż recenzje)

O siłowni

Siłownia Active Fitness to miejsce, obok którego miłośnicy sportu i samodoskonalenia własnego ciała nie mogą przejść obojętnie. Świetna lokalizacja w Centrum Handlowym BATORY oraz szeroka gama dostępnych programów fitness, urządzeń treningowych czy usług dodatkowych jak chociażby masaże czy sauna, zadowolą nawet najwybredniejsze gusta. W klubie Active Fitness możesz skorzystać z wiedzy doświadczonych trenerów jak również dzielić swoją pasję do ćwiczeń z młodymi absolwentami AWF pracującymi na pokładzie siłowni.

Intensywne zajęcia CrossFit pozwolą Ci na szybkie wypracowanie formy oraz poprawienie sylwetki czy zrzucenie zbędnych kilogramów. CrossFit jest treningiem bardzo intensywnym, na którym z pewnością zapomnisz o codziennych problemach i troskach. Wysiłek ten jest jednak opłacalny bowiem efekty zauważysz naprawdę szybko.

Chcesz poprawić swoją kondycję, zrelaksować się, wzmocnić mięśnie czy popracować nad daną partią ciała? Nic prostszego! W klubie Active Fitness znajdziesz program idealnie dobrany do swoich potrzeb. Zapewniamy wsparcie trenera zarówno w treningu jak również w doborze odpowiednich dla Ciebie zajęć. Odważ się- skorzystaj z naszej szerokiej oferty i zadbaj o swoje zdrowie i ciało.

Relaks, regeneracja oraz odprężenie- to tylko kilka z wielu zalet korzystania z sauny dostępnej w klubie Active Fitness. Po skończonym treningu czy też na zakończenie ciężkiego dnia zapraszamy Cię do miejsca, w którym wyciszysz duszę i uspokoisz ciało. Dzięki leczniczemu działaniu sauny poprawisz swoją kondycję, odporność i przede wszystkim pozbędziesz się toksyn zalegających w Twoim organizmie.

Świetnie wyposażona siłownia i najnowsze sprzęty pozwolą Ci wykonać sprawny, bezpieczny i przede wszystkim dobry trening. Klub Active Fitness dysponuje szeroko wyposażoną strefą siłowni oraz cardio. Już teraz możesz również skorzystać z nowości wprowadzonej do klubu, jaką jest orbitrek wyposażony w dodatkową funkcję infrared pozwalająca na czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

W naszym klubie możesz również połączyć swoje dwie pasje- sport oraz taniec. Dla Twojej satysfakcji stworzone zostały programy ćwiczeń połączonych z tańcem, dzięki którym zajęcia z pewnością nie będą dla Ciebie nudne a cały trening zrealizujesz z uśmiechem na ustach. Na zajęcia z ZUMBY zapraszamy zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane- każdy znajdzie opcję właściwą dla siebie.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Klatki to crossfit Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi Wiosła

Oferta

CrossFit Fitness Sauna Siłownia Taniec

Cennik

Siłownia/fitness/sauna - karnet godziny otwarcia12 miesięcy 99 zł
Siłownia/fitness/sauna - karnet godziny otwarcia6 miesięy 109 zł
Siłownia/fitness/sauna - karnet godziny otwarcia3 miesiące 129 zł
Siłownia/fitness/sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 149 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa ACTIVE FITNESS

Adres i dane kontatkowe

Adres: 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:30 - 22:30

Wtorek: 06:30 - 22:30

Środa: 06:30 - 22:30

Czwartek: 06:30 - 22:30

Piątek: 06:30 - 22:30

Sobota: 08:00 - 17:00

Niedziela: 08:00 - 17:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz