ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Calypso Gdańsk Madison

Calypso Gdańsk Madison

0.00
Calypso Gdańsk Madison
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Calypso Gdańsk Madison to kolejny obiekt klub z rodziny Calypso i kolejny obiekt w Gdańsku. Każdy kto marzy o profesjonalnych zajęciach pod okiem odpowiednio wyszkolonej i przygotowanej kadry trenerów powinien skorzystać z oferty właśnie tego obiektu. Jak wszystkie inne punkty tej firmy, oddział Gdańsk Madison postawił wysoko poprzeczkę i wyposażył swój obiekt w sprzęt z prawdziwego zdarzenia, dzięki czemu zajęcia odbywają się w profesjonalny sposób. W ofercie klubu znajdują się takie zajęcia jak aerobik, zajęcia siłowe, fitness, sauna czy zajęcia na rowerach treningowych. Zapraszamy każdego do skorzystania z oferty.

Ćwiczenia aerobowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną pozbyć się zbędnych kilogramów, wzmocnić mięśnie oraz poczuć się sporo młodziej. Wysiłek należy do bardzo wyczerpujących, łączy elementy cardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała.

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku w gorącej saunie zlokalizowanej w obiekcie MOSiR Knurów. Sauna to świetna forma relaksu, która pozytywnie wpływa zarówno na Twoje zdrowie, wygląd jak i samopoczucie. Dbaj o siebie systematycznie odpoczywając w saunie a wzmocnisz także swoją odporność i pozbędziesz się złych toksyn zalegających w Twoim organizmie.

Siłownia to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu i zadbanie o własne ciało i formę. Sprawdź dostępne u nas najwyższej klasy sprzęty oraz popracuj z naszymi doświadczonymi trenerami, którzy odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą we właściwy sposób wykonać trening. Jesteśmy przekonani, że z Twoim zaangażowaniem oraz naszym sprzętem i doświadczeniem twoje efekty będą szybko widoczne.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness, sauna - karnet umowa godziny otwarcia1 miesiąc 135 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 169 zł
Siłownia, fitness, sauna - karnet 60+ godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Siłownia, fitness, sauna godziny otwarciajednorazowo 30 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Calypso Gdańsk Madison

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Rajska 10
80-850 Gdańsk

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 23:00

Wtorek: 07:00 - 23:00

Środa: 07:00 - 23:00

Czwartek: 07:00 - 23:00

Piątek: 07:00 - 23:00

Sobota: 09:00 - 21:00

Niedziela: 10:00 - 20:00

Trenują u nas

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz