ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Matrix Fitness Gdańsk

Matrix Fitness Gdańsk

0.00
Matrix Fitness Gdańsk
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Matrix Fitness to świetne miejsce, w którym możesz skorzystać z bogatej oferty zajęć ruchowych, skonsultować kwestie związane z treningiem z instruktorami najwyższej klasy, a tak że skorzystać ze strefy przyjemności i relaksu. Nasz klub powstał aby zadowolić i spełnić oczekiwania wszystkich klientów, tych mniej i bardziej zaawansowanych. Stawiamy na jakość i profesjonalizm, dlatego też każdy kto marzy o solidnym treningu na profesjonalnych maszynach powinien przyjść i przetestować nasz obiekt. Cały czas podnosimy swoje kwalifikację aby trening każdego z gości był jeszcze bardziej profesjonalny i bezpieczny.

sNajciekawszymi i najlepszymi ćwiczeniami grupowymi są zajęcia fitness. Wykorzystując takie przyrządy jak stepery, hantle czy piłki treningowe wzmacniamy swój organizm, stajemy się odporniejsi na urazy oraz zrzucamy zbędne kilogramy. Ćwiczenia odbywają się codziennie pod opieką trenerów.

Suana to miejsce spokoju, wyciszenia i relaksu dla ciała oraz ducha. Każdy nasz klient po ciężkim treningu powinien skorzystać z relaksu i regeneracji siły jaką gwarantuje sauna. Obiekt jest również otwarty dla osób z zewnątrz, które kochają gorące kąpiele, bądź po prostu marzą o chwili relaksu i przyjemności.

Siłownia w klubie Matrix to nowoczesny design i profesjonalny sprzęt. Postawiliśmy na jakość ponieważ wiemy że efekty przychodzą tylko wtedy kiedy połączy się prawidłowy trening z profesjonalnym sprzętem. Każdy nasz gość może skorzystać z pomocy trenera, który z wielką ochotą podpowie jak prawidłowo ćwiczyć.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny hammer Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 140 zł
Siłownia, sauna, fitness - karnet godziny otwarcia1 miesiąc 200 zł
Siłownia, fitness - karnet godziny otwarcia10 x wejście 120 zł
Solarium - karnet godziny otwarcia10 x 10min 120 zł
Porada dietetyczna godziny otwarciajednorazowo 100 zł
Program treningowy godziny otwarciajednorazowo 50 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Matrix Fitness Gdańsk

Adres i dane kontatkowe

Adres: Wajdeloty 28
80-437 Gdańsk

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00 - 21:00

Wtorek: 08:00 - 22:00

Środa: 08:00 - 22:00

Czwartek: 08:00 - 22:00

Piątek: 08:00 - 22:00

Sobota: 09:00 - 15:00

Niedziela: nieczynne

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz