ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Aquarius Fitness & Wellness

Aquarius Fitness & Wellness

0.00
Aquarius Fitness & Wellness
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)

O siłowni

Klub Aquarius w Gdańsku to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o swoje ciało, zdrowie i relaks. W ofercie klubu znajdzie między innymi świetnie wyposażoną siłownię ze strefą cardio oraz wolnych ciężarów, treningi personalne i rozbudowaną gamę zajęć fitness, wśród której każdy znajdzie coś właściwego dla . Aquarius pamięta również o odpowiedniej dla Ciebie dawce relaksu dlatego też w menu klubu znajdziecie atrakcje takie jak sauna sucha, łaźnia parowa czy też profesjonalny masaż. Klub Aquarius to pozycja obowiązkowa do przetestowania!

Wydaje Ci się, że trening w grupie to nie jest aktywność dla Ciebie? Sprawdź nasze zajęcia fitness w klubie Aquarius i przekonaj się, jaką ciekawą przygodą mogą być wspólne zajęcia sportowe. Oprócz zwielokrotnionej motywacji gwarantujemy Ci też świetną zabawę a w miarę upływu czasu również znikające centymetry.

Zachowanie równowagi pomiędzy wysiłkiem i relaksem jest bardzo istotne. Nikt z nas nie jest bowiem maszyną a nasze ciało, wbrew niektórym opiniom, nie jest zbudowane ze stali i też potrzebuj regeneracji. Klub Aquarius serdecznie zaprasza na głęboki odpoczynek w saunie suchej i parowej. Sauna pozwoli Ci pozbierać myśli oraz szybciej zregenerować ciało.

Walcz o lepsze ciało i sylwetkę razem z Klubem Aquarius! Już dziś zapisz się na naszą siłownię i ćwicz pod czujnym okiem doświadczonych trenerów. Przekonaj się na własnej skórze, że systematyczność i łamanie własnych barier przynosi naprawdę spektakularne efekty.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Orbitrek Rowery treningowe Stepper Sztangi

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia, fitness - karnet do godz 15 / całodzienny godziny otwarcia1 miesiąc 119 / 159 zł
Siłownia, fitness - karnet do godz 15 / całodzienny z umową godziny otwarcia1 miesiąc 89 / 119 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
mapa Aquarius Fitness & Wellness

Adres i dane kontatkowe

Adres: Noskowskiego 17B
80-170 Gdańsk

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 09:00 - 15:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz