ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Strefa Fitness Club

Strefa Fitness Club

1.50
Strefa Fitness Club
1.50 2
Ilość ocen: 2 (pokaż recenzje)

O siłowni

Strefa Fitness Club to miejsce o niekonwencjonalnym wnętrzu i wyjątkowym klimacie. Do dyspozycji klientów dostępne są następujące strefy takie jak: strefa fitness, strefa siłowni, strefa rowerowa, strefa dla dzieci, strefa relaksu, strefa treningu. Strefa fitness to dwie profesjonalne sale wyposażone w najwyższej jakości sprzęt.Siłownia posiada strefę cardio, strefę siły oraz strefę wolnych ciężarów. W Strefie Relaksu znajduje się sauna, zimny prysznic, miejsce do odpoczynku. Dla najmłodszych przygotowany jest pokój zabaw.

Strefa fitness to dwie profesjonalnie przygotowane sale, wyposażone w sprzęt o najwyższej jakości gwarantujący najwyższy standard. Klienci mają do wyboru aerobik, jogę energetyzujący taniec lub inne zajęcia ułatwiające utrzymanie kondycji fizycznej.

Po wyczerpującym treningu można skorzystać ze strefy relaksu, gdzie znajduje się sauna, zimny prysznic oraz pokój odpoczynku. Sauna to odnowa biologiczna organizmu, powodująca szybszy powrót do kondycji fizycznej i relaks.

Siłownia to nie tylko sposób na wyrzeźbienie mięśni, ale także na skuteczne odchudzanie. Można tu odbyć trening wytrzymałościowy, podnoszący wydolność, spalający tkankę tłuszczową, poprawiający pracę układu sercowo-naczyniowego oraz zadbać o swoją kondycję fizyczną.

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Stepy do aerobiku Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia-Fitness godziny otwarcia1 wejście 25 zł
Karnet-Open godziny otwarcia1 miesiąc 99 zł
Karnet-Total Gym godziny otwarcia1 miesiąc 79 zł
Karnet-Total Gym godziny otwarcia3 miesiące 179 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Strefa Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: ul. Warszawska 320
Częstochowa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 06:00 - 23:00

Wtorek: 06:00 - 23:00

Środa: 06:00 - 23:00

Czwartek: 06:00 - 23:00

Piątek: 06:00 - 23:00

Sobota: 08:00 - 20:00

Niedziela: 08:00 - 20:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz