ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Planet Fitness Club

Planet Fitness Club

2.78
Planet Fitness Club
2.78 9
Ilość ocen: 9 (pokaż recenzje)

O siłowni

Planet Fitness Club to bardzo dobrze wyposażony kompleks o powierzchni ponad 650m2, gdzie można w przyjaznej i wyjątkowej atmosferze spędzić wolny czas. Klub oferuje szeroką gamę zajęć fitness, siłownię saunę oraz treningi personalne. Klub jest to nowoczesny klimatyzowany obiekt posiadający dla swoich klientów parking na 40 samochody. Posiada starannie dobrane urządzenia najnowszej generacji oraz strefę wolnych ciężarów. Można tu również uzyskać porady w zakresie zdrowego żywienia oraz fizjoterapii.

Klub oferuje szeroką gamę zajęć fitness między innymi takie jak aerobik, pilates, oboball i wiele innych. Zajęcia w klubie to szybki sposób aby ukształtować sylwetkę, wzmocnić sprawność i kondycję fizyczną oraz zgubić zbędne kilogramy. Można tu miło spędzić czas w gronie przyjaciół i znajomych.

Po ciężkim i wyczerpującym treningu można skorzystać z pobytu w saunie. Jest to pomieszczenie gdzie panuje wysoka temperatur i wysoka lub niska wilgotność. Pobyt w saunie ma właściwości poprawiające krążenie oraz działa odprężająco i relaksująco. Jest to niezwykle klimatyczne miejsce o najwyższym stopniu higieny i intymności.

Siłownia jest częścią klubu posiadającą najwięcej najnowocześniejszego sprzętu i jest jego wizytówką Znajdują się tu urządzenia pozwalające odbyć profesjonalny trening siłowy jak też wzmacniający czy też poprawiający ogólną sprawność. Można tu również wzmocnić układ sercowo-naczyniowy oraz poprawić krążenie

Dostępny sprzęt

Atlas Bieżnie Bramy Drążki do podciągania Hantle Ławki skośne Ławki treningowe Maszyny eliptyczne Orbitrek Rowery treningowe Stepper Suwnice do wypychania Sztangi Wiosła

Oferta

Fitness Sauna Siłownia

Cennik

Siłownia+Fitness-karnet godziny otwarcia4 wejścia ważne 30 dni 69 zł
Siłownia+Fitness-karnet godziny otwarcia6 wejść ważne 30 dni 79 zł
Siłownia+Fitness-karnet godziny otwarcia8 wejść ważne 30 dni 89 zł
Trening personalny godziny otwarcia1 godzina 50 zł
Sauna godziny otwarcia1 godzina 45 zł

Jesteś właścicielem tej siłowni?

przejmij
Trenowałeś tutaj? DODAJ RECENZJĘ
mapa Planet Fitness Club

Adres i dane kontatkowe

Adres: Generała Władysława Sikorskiego 15
42-200 Częstochowa

E-mail:

Telefon:

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00 - 22:00

Wtorek: 07:00 - 22:00

Środa: 07:00 - 22:00

Czwartek: 07:00 - 22:00

Piątek: 07:00 - 22:00

Sobota: 08:00 - 18:00

Niedziela: 10:00 - 16:00

Trenują u nas

Brak przypisanych trenerów

Opinie

Jak oceniasz siłownię?

Dodaj komentarz