ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Kinga Pękała

Kinga Pękała

4.00
Kinga Pękała
4.00 4
Ilość ocen: 4 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Nazywam się Kinga Pękała i jestem trenerem personalnym. Już od najmłodszych lat sport był nieodłączną częścią mojego życia. Pasję tą realizuję do dnia dzisiejszego. Ukończyłam studia licencjackie na kierunku wychowanie fizyczne o specjalizacji trener personalny. Obecnie kontynuuję edukację na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, gdzie jestem w trakcie ostatniego roku studiów magisterskich na kierunku wychowanie fizyczne i trening sportowy.Jako trener zdaję sobie sprawę z odpowiedzialności oraz zaufania jakim darzą mnie klienci. W związku z tym nieustannie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu treningu, odżywiania, psychologii oraz innych dziedzin, które mają realny wpływ na wzrost jakości prowadzonych treningów. W tym celu uczestniczę w szkoleniach i konferencjach organizowanych na terenie całego kraju.Pomagam moim podopiecznym w osiągnięciu swoich treningowych celów. Nieważne czy jest to jedynie utrata zbędnych kilogramów, zbudowanie masy mięśniowej, ale i również poprawa samopoczucia. Skuteczne treningi pozytywnie wpływają na zdrowie oraz spowalniają procesy starzenia.Do każdego podchodzę w sposób indywidualny, ponieważ każdy jest inny, posiada inne predyspozycje oraz przychodzi z różnymi potrzebami. Treningi dobieram przede wszystkim tak, by moi podopieczni czuli się komfortowo i dostosowane one są do indywidualnych możliwości każdego.Skutkiem takiej mieszanki wiedzy oraz podejścia do ludzi są efekty, które zadowalają moich klientów, są one naszym wspólnym sukcesem.

Specjalizacje

Analiza składu ciała Biegi Crossfit Fitness Koszykówka Lekkoatletyka Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening dla juniorów Trening dla kobiet w ciąży i po ciąży Trening dla seniorów Trening korekcyjny Trening odchudzający Trening przygotowania motorycznego Trening siłowy Trening z gumami Trójbój siłowy

Cennik

Nazwa Czas trwania / ilość Cena
Trening Personalny60 min.80 złSkontaktuj się
4 Treningi60 min.300 złSkontaktuj się
8 Treningów60 min.560 złSkontaktuj się
12 Treningów60 min.780 złSkontaktuj się
Trening grupowy60 min.130 złSkontaktuj się
4 Treningi grupowe60 min.480 złSkontaktuj się
8 Treningów grupowych60 min.880 złSkontaktuj się
12 Treningów gtupowych min.1200 złSkontaktuj się

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz