ZALOGUJ SIĘ

Zaloguj się do swojego konta

Nie pamiętasz hasła? Nie masz konta?Załóż konto

lub


zaloguj przez facebook

Zalogowanie oznacza akceptację Regulaminu serwisu MUV.pl w aktualnym brzmieniu. Jeśli nie akceptujesz warunków zmienionego Regulaminu serwisu MUV.pl, wyślij oświadczenie o rozwiązaniu Umowy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Załóż swoje konto Masz już konto?Zaloguj się

zaloguj przez facebook

lub

* wymagane

Sylwia Szpigiel

Sylwia Szpigiel

0.00
Sylwia Szpigiel
0.00 0
Ilość ocen: 0 (pokaż recenzje)
dodaj do ulubionych

O mnie

Certyfikowany Instruktor Fitness, Jumping oraz Dietetyk. Jeżeli szukasz trenera, który w 100% poświęca się swojej pracy, dobrze trafiłeś. Na trening będziesz mógł umówić się na późną godzinę i weekendy, co ułatwi Ci budowanie wymarzonej sylwetki. Z trenerem możesz ćwiczyć na sali, w domu oraz na świeżym powietrzu (co jest dobra alternatywą na wiosnę i lato). Sylwia to mobilny trener, który dba o wszystkich swoich klientów. Dzięki temu spotkasz się z nią nie tylko w Nasielsku, gdzie mieszka, ale również w Nowym Dworze Mazowieckim, Legionowie oraz Warszawie. Jeżeli mieszkasz w pobliskiej miejscowości, napisz do niej, a się dogadacie o odpowiednie miejsce i godzinę treningu.

Specjalizacje

Fitness Kulturystyka Porady dietetyczne i suplementacja Stretching Trening dla juniorów Trening dla seniorów Trening na świeżym powietrzu Trening odchudzający Trening siłowy Trening w domu Trening z gumami
Trenowałeś ze mną? DODAJ RECENZJĘ

Adres i dane kontatkowe

Inni trenerzy

Nie ma innych trenerów w tym mieście

Siłownie w pobliżu

Brak siłowni w pobliżu

Opinie

Jak oceniasz moje treningi?

Dodaj komentarz